Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś z tagu #motocykle wytłumaczyć dlaczego z użytkownikami tych maszyn nie można normalnie dyskutować? Ktoś dodal post o hałasujących motocyklach (w domyśle chopperach), lud komentujący wyzwał ją od idiotek a mój (wyważony w moim zdaniu) komentarz spotkał się z poniższym atakiem.

Czy tak ciężko zrozumieć, ze niektórych hałasów można uniknąć nawet mieszkając w miescie? Ze korzystanie z motocykli stworzonych do przejażdżek po pustych drogach gdzieś peryferiach Ameryki może być uciążliwsze, niż w przypadku innych maszyn?

Pierwsze zdjęcie mój komentarz, w odpowiedzi zdanie motocyklisty.

#pytanie #miasto
Jestemtuprzejazdem - Czy może mi ktoś z tagu #motocykle wytłumaczyć dlaczego z użytko...

źródło: comment_g3iz8SmmcCOFAG0yehmorWVXcLtxDLrF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 33
@Jestem_tu_przejazdem to chyba jakaś reguła że ktoś kto zaczyna "argumentację" od "aż jestem za eutanazja bla bla bla" jest parapetem.. zamiast normalnie przedstawić swój pogląd to wyzywanie. Szkoda się przepychać.. dlatego tak rzadko coś komentuje na FB, momentalnie znajdzie się jakiś bólodupiec który zaczyna swój wysryw :/
  • Odpowiedz
@amath: serio, nawet dla takiego laika jak ja, który na każdy motocykl mówi „motor” teoria o tym, ze hałas służy ostrzeganiu kierowców o zbliżającym się motocykliście jest... kosmiczna. Dlaczego sobie od razu nie jeździć na bombach, jak strażacy..?
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_przejazdem: Ale Ty wiesz, że jest opisane dokładnie jak należy mierzyć głośność motocykla?;p Wiem o co ci chodzi i tego nie popieram, ale jak ktoś nawet ścigaczem będzie miał odpowiednią głośność to przy 15 tys RPM będzie ryczał jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_przejazdem: Są normy hałasu i na badaniach technicznych musisz się w nich zmieścić (Fakt że tłumik w moto łatwo wymienić i po badaniu tacy osobnicy przekładają pierdziawy...). Co do odpowiedzi typka... to sam się szybko wyeliminuje, bo jeżeli typek ma problem z "Niech mnie słyszą i uważają" to znaczy że #!$%@? slalomem między samochodami i w końcu się źle to dla niego skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
nie jest wolna amerykanka, policja zabiera dowody na zbyt głośny wydech . Sam mam głośny ale jak jadę przez miasto to staram się jak najmniej uciążliwe


@jaceks653: tyle żę to się nie sprawdza bo mierzy się na niskich RPM, powinien być górny rzeczywisty limit hałasu.

@Jestem_tu_przejazdem: to oczywiście uogólnienia, w praktycznie każdej grupie są takie aktywne podgrupki (hądiarze w samochodach, szosiarze w rowerach, pewnie i biegacze mają swojego raka) które
  • Odpowiedz