Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego syficznego [wpisu](http://www.wykop.pl/wpis/33899219/cuckoracja-#!$%@?-moj-poprzedni-wpis-wiec-ponawi/)
uprzejmie informuję, że:

1. Tinder to szrot dla przegrywów
2. Kto przebrnął przez wszystkie screeny z „rozmowy” jest przekozakiem
3. Użytkownik @przegryw90: jesteś mocno nieszczęśliwy. A skoro nic z tym nie robisz, jesteś idiotą. Obrażanie ludzi daje ulgę tylko na chwilę i dobrze to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Czy ktoś może mi wyjaśnić, czemu ta pani tak długo pisała z tym panem?
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem?

Zapraszam do dyskusji. Zielonki dupa cicho.

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #rozowepaski
  • 31
@Armityle: @pijekubusplay: to co, jak facet spełnia społeczne wymogi dotyczące wyglądu, to już może obrażać, być chamskim prostakiem i tępym #!$%@?, a ona dalej z nim będzie pisać? To tępe karynisko w takim razie, nic dziwnego, że ma profil na Tinderze.

@KolejnyWykopowyJanusz: musiał trafić na czarno za wcześniejsze wynurzenia, ale niech zna moje miłosierdzie. Chociaż przewiduje, że zaraz z powrotem na nią trafi ( )
4. Czy ktoś może mi wyjaśnić, czemu ta pani tak długo pisała z tym panem?

@MyshaM: typowa szara #p0lka otrzymała atencje od Chada - taki facet nigdy nie okazał jej zainteresowania w rzeczywistości. Nawet jakby napluł jej w ryj to i tak chętnie usiadłaby mu na bolcu, rozumiesz? Identycznie sytuacja będzie wyglądać jeśli odwrócisz role. Ty jak i każda inna Mirabelka zachowałybyście się zupełnie inaczej w tej sytuacji, wiadomo :)
@DoDoLot: skoro laski się nie szanują, to jest ich problem. Nie powinny być zaskoczone, kiedy dostaną lepę na ryj, bo zupa była za słona.
@pijekubusplay: jeśli nawet ładni mogą więcej, to chyba nie dostają zewnętrznego przyzwolenia na chamstwo i buractwo? To ta laska stawia się w pozycji szmaciska, które zobaczyło ładne zdjęcie i widzi tylko fejm, jaki będzie miała z fotek na insta z tym #!$%@? ( ͡° ͜
@MyshaM: Niby nie dostają, to był eksperyment jednego z mirków. Ale ujdzie im to na sucho, więc mogą to robić. No na insta ma twoim zdaniem wstawić okularnika w swetrze 3/10 z "bogatym wnętrzem". Ją i mase innych interesuje jego twarz, ciało, sixpack a nie że koleś przeczytał ostatnio dzieło Dostojewskiego czy pracę naukową Hawkinga :D
tak jest. Niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MyshaM: bo Ty jesteś inna niż wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W większości przypadków jest tak, że różowe momentalnie wskakują takiemu na bolca i liczą na to, że akurat im uda się zatrzymać go przy sobie i stworzyć z nim piękny związek. Kończy się to jak zwykle.
@kshl: Hhahah, oczywiście, wszystkie baby takie same, że na chada lecą! A Wy przegrywy macie wytłumaczenie swojej karuzeli #!$%@?, której trzymacie się jak proboszcz ministranta, żeby tylko nie musieć wziąć dupy w troki i zacząć nad sobą pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) @przegryw90: pięknie dziś pokazał, o co mu chodzi. Napisałam pod jego postem kulturalny komentarz i co? Usunął go, bo jemu nie chodzi o żadną
@DoDoLot: jesteś avatarem z portalu ze śmiesznymi obrazkami i nie zamierzam Ci czegokolwiek udowadniać ( ͡° ͜ʖ ͡°) myśl sobie o mnie co chcesz, jak Ci będzie lżej, to mnie zalicz do tych idiotek z Tindera albo do jakiegokolwiek innego zbioru, jaki tam sobie uważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MyshaM: jakoś mnie nie dziwi że tego typa mam na czarno, od niedawna zacząłem wrzucać tych wszystkich zarzutkowiczów na czarno i mirko jest o niebo lepsze + do tego tag #przegryw i aż chce się żyć xD
ale ta krytyka tindera z twojej strony trochę niepotrzebna bo jak ze wszystkiego trzeba umieć korzystać a w dobie internetu myślę że to spoko opcja, chyba że masz lepsze alternatywy, tylko nie mów jak
@MyshaM: Najlepiej zablokować przegrywa i tyle. Nieraz to już pisałem tu, ale po prostu od przesiadywania na Tinderze już im się w głowach jebło i jedyne co robią to plują jadem na kobiety i płaczą na swoje #!$%@?. Te osoby nie dorosły do kontaktów międzypłciowych i raczej nic nie pokazuje, żeby coś się w tej kwestii zmieniło.
@MyshaM przecież ten typ jest debilem xd nawet wyjde z przegrywu jest lepszy od niego, bo przynajmniej rozmwia (co prawda nie na temat i ciągle gada jakie laski są złe, no ale przynajmniej nie usuwa niewygodnych rzeczy xd), ten ziomek to albo troll albo naprawdę niedorozwój, którego życiowym celem jest użalanie się nad sobą i wmawianie innym winy za swoje #!$%@?. Nie ma sensu dawać mu atencji takimi wpisami, nie warto na