Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #bekazpodludzi #bekazlewactwa #polityka #4konserwy #korwin #afera #cenzura #staliznimwnatarciu #bolszewizm

Wchodze wczoraj wieczorem na mirko i oto co widzę, ku mojemu najgłębszemu ździwieniu.
Perm bana za rzekome multi dostaje user z 9 letnim expem @bodziox (, w sumie osoba, której nawet nie kojarzyłem.) zaraz potem jak znany troll polityczny XIANIST mu się wygraża.

Powstaje wpis na mirko w którym użytkownik się skarży, że poleciał perm Ban za nieistniejące multikonta, tzn od x lat nieużywane, nie wiadomo czyje ( brak powiązań treści wpisów) konta, w tym nawet za żeńskie konto. Wszystkie nieaktywne od x lat.
"Spontaniczny inaczej" wykopowy nieTROLL Xianist dosłownie po minucie wpada do wpisu w którym mirek się skarży i mu się także odgraża.
Po kolejnej minucie już perm + w mgnieniu oka niewygodny wpis zostaje usunięty : tu link
https://www.wykop.pl/wpis/33916157/bodziox-tangodown-za-poglady-niespojne-z-moderator/
Prawdopodobnie bylem jedyny, który go zdążył zobaczyć.

Tak to jest jak (płatnych?) fanatyków politycznych "zatrudnia się" do nadzoru na wykopie. Prowadzi to do totalitarnej bolszewickiej cenzury i prześladowań ale władzom wykopu jak widać się to podoba, co już udowodniły wielokrotnie i zapewniając kompletną bezkarność jednej ze stron zarówno poprzez stalking/ cyber bullying,/manipulowanie wpisami i znaleziskami poprzez znane wszystkim sposoby, naciąganie niczym stalinowksie sądy, powodów banów a z drugiej strony komletna bezkarnosć w stosowaniu kar wobec tychże.. lunatycznych fanatyków i troli spod tagu na N.

Poniżej screen

P.S. Od kiedy perm bany lecą za multikonta? Sam zgłosiłem kiedyś pewnego faktycznego trola za multi, zostało usunięte bodajże 5 aktywnych jednocześnie kont, po czym nagle z dupy odblokowano mu najświeższe konto zamiast jesli już najstarsze. Oczywiście bana nie było, a co dopiero o permie mowa.... Ale wyjaśnienie tego zjawiska w poprzednim akapicie.

źródło: comment_kOEgpUseN3i761Kfs9FIbetzuFyj6YCZ.jpg
  • 83
Niemerytoryczne komentarze lunatyków będą usuwane. Bijcie se piane w domciu a nie tutaj, lub klum gremialnej chocholarni załóżcie sobie

Przy okazji chciałem zawołać userów zainteresowanych ostatnią afera z moderacją, którą opisywałem
https://www.wykop.pl/wpis/33646463/moderacjacontent-afera-bekazpodludzi-wlasnie-mi-us/
https://www.wykop.pl/wpis/33646793/4konserwy-korwin-bekazlewactwa-moderacjacontent-ra/

tych co nie widzieli zapraszam gorąco do zapoznawania się ze starymi wpisami.
@50HerbatGreya: No niestety, wszyscy widzą że taki Xianist jest fanatycznym spamerem z manią prześladowczą ale oczywiście może sobie siać propagandę ile wlezie i wciskać wszystkim swoje KODy, peło, nowoczesne, antyklerykalne i inne neuropejskie głupoty z częstotliwością 10000+ akcji rocznie, ale jak ktoś inny wrzuci 3 znaleziska polityczne pod rząd to jest AFERA!!!!1111oneonejeden. W dodatku NIKT nie robi nic z tym, że IMO niezgodnie z regulaminem manipuluje on ze swoimi koleżkami głosami
plusy na mirko zbiera regularnie od tych samych ludzi, to samo tyczy się znalezisk.


@chwed: każdy tam każdego ma w społeczność więc nie potrzeba list nie potrzeba wołania o zakopywanie, bo wystarczy, że ktoś napisze hłe hłe komentarz i już wiadomo, że trza zakopać.
@50HerbatGreya: Ciekawym przypadkiem jest ten osobnik @pk347. Metody kolesia,to napisać coś bezsensownego,zrobić screena,że się go banuje.Następnie zwołuje neurope i obraża wszystkich którzy mu nie pasują.Na każdy argument,z którym sobie nie radzi banuję(potrafi sam sobie odpisywać;) i zgłasza do moderacji,która usuwa wszystko co on zgłosi.A zgłosił mi nawet ocenzurowaną przyśpiewkę "Legia Warszawa,to najlepszy klub,kto nie wierzy...",oczywiście po sekundzie bez wyjaśnień posty są usuwane;)
Dzienny przypominacz, że neuropa to:
- konta o prawie 100% aktywności politycznej
- ludzie powiązani z Platformą Obywatelska, KOD, ObywateleRP i mediami typu GazWyb
- zwołują się wyłącznie do znalezisk antyrządowych/proopozycyjnych
- w moderacji mają kogoś od siebie patrz słynna afera nie szkaluj neoliberałów i nie podjęto absolutnie żadnych kroków by zapewnić jej z powrotem beztronność
- przeciwników oskarżają często o ruski trolling, doszukują się bolszewizmu w zdaniach przeciwnych do ich własnego
A zgłosił mi nawet ocenzurowaną przyśpiewkę "Legia Warszawa,to najlepszy klub,kto nie wierzy..."


@fm08: z jednej strony XD, ale z drugiej strony ten ukraiński troll jest do tego zdolny
@50HerbatGreya: jak kiedyś napisałem w wpisie (który później spadł), że neuropa za częstotliwość wołań powinna podostawać permy, to któryś mi wyleciał "hurr durr wy też tak robicie" XDDD
Ciekawym przypadkiem jest ten osobnik @pk347. Metody kolesia,to napisać coś bezsensownego,zrobić screena,że się go banuje.Następnie zwołuje neurope i obraża wszystkich którzy mu nie pasują.Na każdy argument,z którym sobie nie radzi banuję(potrafi sam sobie odpisywać;) i zgłasza do moderacji,która usuwa wszystko co on zgłosi.A zgłosił mi nawet ocenzurowaną przyśpiewkę "Legia Warszawa,to najlepszy klub,kto nie wierzy...",oczywiście po sekundzie bez wyjaśnień posty są usuwane;)


@fm08: Bardzo często na wykopie opisuje działalność pewnej grupy
Ps, tak jak napisałem na początku w spoilerze

W myśl zasady, uderz w stół a nożyce się odezwą, pewnie po tym wpisie zbierze się do bicia chochoła gremialne kółko masturbacyjnych dezerterów intelektualnych. Wszyscy wiemy o kim mowa.

tak oto nożyce wydają się odzywać.

https://www.wykop.pl/wpis/33927401/no-siema-kalafior-lub-50herbatgreya-mialem-sie-cos/

Teraz będzie bicie chochołą przez te same osoby co uprawiają wobec mnie cyber bullying od roku :) oczywiście nie mając nic konstruktywnego do powiedzenia. Chyba z 50 wpis
@ldldld3: pewnie tak będzie ale to tylko oznaka dezerci intelektualnej. Mógłbym podkleić linki do kilkudziesięciu takich wpisów, zawsze tworzonych przez lukardio, goofas i Xianist , spontanicznych inaczej uzytkowników wykopu, którzy zawsze bijąpiane jak zaczynam pisać coś niewygodnego i wydaje im się, że nagle przestane. Zawsze z tego mam polewke.
Tzn raz, myślą, że przestane a dwa, chcą chyba fanatyków spod tagu #neuropa a jesst ich tam wiele, zniechęcić wobec mojej osoby.
@50HerbatGreya: Ja wiem, rzucam okiem na ich poczynania i jak z ludźmi spod tagu #4konserwy nie zawsze się zgadzam, nawet bym powiedział dosyć często, ale zazwyczaj są kulturalni i da się z nimi podyskutować jak normalny z normalnym, tak festiwal głupoty i tak wygrywa neuropa, nawet ich nie taguje, bo nie chcę tego ścieku na siebie ściągać xD Konta polityczne, które zostały założone po wyborach by tutaj pisać te swoje wysrywy