Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 12 :::..

Wszystko zaliczone ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wczoraj zrobiłem naprawdę dobry trening- Klata +bicek (1sza aktywność w tym tygodniu). Po beta-alaninie niezłe swędzenie czułem (ʘʘ)

Książka juz prawie 100 strona. Głupie 5 min, a wydaje się jakbym czytał dużo więcej- po prostu regularność mi popłaca.

#fit6 wczoraj zrobiłem sobie pizze low carb, ale niestety ciasto nie wyszło mi zbytnio- trzeba zmodyfikować przepis. Dziś na śniadanie wleciała makrela z ogórkiem. Trochę czuję już głód i czekam na obiad po powrocie do domu.

Planka dziś nie robiłem, trzeba po 11 dniach dać odpocząć mięśniom brzucha. Postanowiłem też, że będę robił przerwy w każdy wtorek (ponieważ w pon cwicze klate, która zaangazowana jest w planku). Rozciąganie zrobiłem dziś naprawdę kiepskie, nie wiem, czy takie coś w ogóle można zaliczyć do "rozciągania". Muszę się przyłożyć bardziej. Zrobię to po powrocie z pracy.

Książka przeczytana, reklamy "wyklikane" w drodze do pracy, ścielenie łóżka to już PRAWIE rutyna. Miło wrócić do pokoju, w którym ta pościel leży w ładzie.

---------------------------------------------------------------------------

Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy #futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie #fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku.

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie
  • 5
  • Odpowiedz