Wpis z mikrobloga

Wołam wszystkich plusujących mój ostatni wpis z czerwca.

Mirki poszukuję magika od #pixelart, który stworzyłby grafikę miasta do mojej gry RPG Mysterious Realms, która we wrześniu zadebiutuje na Steamie LINK. Chciałbym, aby grafika ta pasowała stylem do już obecnej w grze mapy świata, którą widać w załączniku. Stawka i pozostałe szczegóły do ustalenia ;)

Przy okazji mały update odnośnie prac nad grą.
- premiera będzie miała miejsce 14 września w cenie 9,50 zł. Gra ukaże się w polskiej i angielskiej wersji językowej
- prace nad rozgrywką zostały już ukończone, teraz skupiam się na naprawianiu bugów
- w międzyczasie dodałem do gry pułapki i proste zagadki, aby urozmaicić trochę eksplorację
- na początku sierpnia/pod koniec lipca pojawi się trailer gry (oczywiście wrzucę go wcześniej na Mirko, żeby zebrać opinie)

Więcej szczegółów o powstawaniu gry można znaleźć w moich poprzednich wpisach (1,2,3)

Tag do obserwowania: #mrealms

#steam #rpg #indiegamedev #gry
itharius - Wołam wszystkich plusujących mój ostatni wpis z czerwca. 

Mirki poszuku...

źródło: comment_RZVab1IeyTUBHgZIcdCCg1KdJTmibVX6.jpg

Pobierz
  • 38
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (130)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Mis456 @heow @chciwykrasnolud @Pshemeck @lakukaracza_ @Dol_Guldur @korbuzz @rubesom @Herbatnik @Adrian77 @SpokojnyLudzik @R2D2_z_Sosnowca @Basteq @grzmislaw @mannoroth @przyjaciel_golomb @dqdq1 @kmhh @Akaano @venomik @krulwypoku_IgB6 @Kaiborr @MyisCARRY @gEeK @Szypec @Krogan @inozytol @tomosano @wuji @Inveth @zarsthor @HaHard @barbiruss @artbarte @
@Nagor: Bardzo miło mi to słyszeć ;) W grze są trzy strefy, które dają w sumie 13 poziomów (można je potem przechodzić ponownie dla innych nagród). Pomiędzy misjami możesz w mieście kupować wyposażenie, ulepszać kryształy i uczyć bohaterów nowych zdolności (każdy ma 6 zdolności, z czego maks. 4 aktywne). Na misjach oprócz standardowych, czyli walki i przetrząsania skrzyń mierzysz się również z wydarzeniami, rozwiązujesz zagadki, unikasz pułapek itd.

Co do długości
@Nagor: Dzięki, takie wpisy jak Twoje najbardziej motywują :) Tak, są m. in. linijki kodu (na ten moment 25 000), ale dla takich samotnych twórców, to właśnie grafika jest największym utrapieniem. No ale jak będzie odpowiednio dużo takich entuzjastów jak Ty, to mogę być spokojny, że to mi się zwróci ;)