Wpis z mikrobloga

@fastforward: Kiedy czlowieka chwalisz? Czy my ogladalismy ten sam filmik? Fakt, koncowki nie obejrzalem, ale polowe to na pewno. Przeciętny:
1. «będący wynikiem podzielenia sumy pewnych składników przez ich liczbę» (pierwsza definicja).
Wynika z tej definicja, ze jednak przecietnosc odnosi sie do ogolu, i moim zdaniem przecietny skill jezykowy wsrod politykow jest duzo nizszy niz tego Pana, ale badan nie robilem.
  • Odpowiedz
pomijając jego angielski, który jest bardzo, bardzo dobry, należy zwrócić uwagę na podejście do całej ekspedycji - zabrali ze sobą tony sprzętu, jedzenia, paliwa, by dodatkowo nie obciążać "host nation". Genialne podejście do tematu.


@jakis_login: Raczej idiotyczne. Szwecja to nie ukraina,. Mogliby sie zająć jakimś żarciem dla nich, a tak muszą żreć z puszki albo płacić x10 kupując w szweckich sklepach
  • Odpowiedz
@L3stko: pan chyba długo mieszkał w Londynie, ale nie mam ucha do akcentów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świetnie się go słucha. Bez szczegółowego wsłuchiwania się powiedziałbym, że to Anglik.
  • Odpowiedz
mówi straaaasznie wolno, jakby musiał za każdym razem mocno skupić się nad tym, co chce powiedzieć.


@Ag90: To że ktoś nie mówi szybko, może świadczyć, że:
- myśli o tym co chce powiedzieć,
- szanuje rozmówcę (chce być dobrze zrozumiany).
W obu przypadkach plus dla strażaka.
  • Odpowiedz
@Ag90 zgadzam się. Przede wszystkim dlatego że ten strażak (który słychać że przebywał w Londynie, wbiło mu się kilka charakterystycznych rzeczy, ale do końca nie wie co zrobić z wymową, raz ona jest poprawnie 'brytyjska' raz polska) klepie przygotowane odpowiedzi, robi przy tym wrażenie jakby stąpał po cienkim lodzie, a ten poseł widać że w podnieceniu #!$%@? w ciężkich butach, (też z przygotowaniem ale widać wyraźnie flow) robi to bardziej naturalnie
  • Odpowiedz
@L3stko: znam kilku strażaków i szczerze przyznam (wydaje mi się obiektywnie), że mamy na prawdę porządną ekipę ratunkową. znają się na rzeczy, mają jaja i charakter. zawsze spotykałem pozytywnych strażaków, chyba, że mam po prostu szczęście ;-)
  • Odpowiedz