Wpis z mikrobloga

W-----a mnie to wsadzanie ludzi do jednego gara.
Moja panna jest z #ukraina mamy razem gowniaka która oczywiście jest pół ukrainka.
Już od dawna nie mogę słuchać: Ukraińcy to, Ukraińcy tamto, bandery, Wołyń....
Jej rodzinę siłą przesiedlili z okolic Jarosławia do Lwowa.
Pół mojej rodziny i znajomych to kato-prawilniaki bez jakiejkolwiek wiedzy historycznej. Lubelszczyzna here.
Za każdym razem ból dupia o tym że hurrr durrr Lwów Polski, Wołyń, bandera. Mam wrażenie że winia ją za wszystko co najgorsze a ona wyjechała z UA w wieku 13 lat i ponad 21 lat już tam nie mieszka. W-----a mnie to okropnie, bo to rodzina.
Jedynie babcia lvl 87 cieszy się jak ją widzi i gada sobie z nią mieszanką polskiego i ukraińskiego wspominając czasy że w jej wsi tak się kiedyś mówilo a ludzie dzielili się nie na Polaków czy Ukraińców tylko na dobrych i złych bo to że ktoś chodził w niedzielę do kościoła a sąsiad do cerkwi to nie miało najmniejszego znaczenia.
Uważałem się kiedyś za konserwatyste o skrzywieniu prawicowym Ale od dłuższego czasu prawilniacy to takie ameby umysłowe że nie chce mieć z nimi nic wspólnego
#zalesie
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale od dłuższego czasu prawilniacy to takie ameby umysłowe że nie chce mieć z nimi nic wspólnego


@Vivadis:
To nie Polacy robacy, "kato-prawica", czy inni cebulacy są amebami umysłowymi. Amebami umysłowymi, jak sam piszesz, jest Twoja rodzina. Twoja matka to ameba umysłowa, Twój ojciec to ameba umysłowa. Nie musisz sobie wycierać gęby Polakami.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Na całej planecie ludzie są tacy sami.


@r2d2_tiriri: bzdura kompletna

Wszyscy Ukraińcy, Niemcy, Ruscy są odpowiedzialni za krzywdy na narodzie wybranym, ale już jedwabne, getta lawkowe, prześladowanie Ukraińców i Białorusinów w 2 RP i wiele wiele innych, to było , minęło i ci co to zrobili już nie żyją i ich osądzić nie można i nie ma po co drapac ran.


@Vivadis: Ale pieprzenie. Najpierw porównuje eksterminacje cywilów
  • Odpowiedz
@Vivadis: a to nie lepiej mieć w------e co ludzie myślą i przebywać osobami które lubisz niezależnie od opinii na temat ich narodowości czy innych odróżnień. Całe życie znałem dobrych Ukraińców. Wiec co mnie interesuje innych zdanie na ich temat.
  • Odpowiedz
@Vivadis ja napiszę ze swojego punktu widzenia:

Znam około 15 Ukraińców (wcześniej akademik, teraz w pracy). Nie poznałem żadnego dobrego Ukraińca. Wszyscy zachowywali się jak zwierzęta. Na akademiku potrafili rozwalić drzwi do piekarnika i porozbijać płytki na ścianach w kuchni. Poznałem też 3 Ukrainki, z którymi przeżyłem dobre chwile (raczej noce). Było przyjemnie. Jednak osobiście nigdy nie zaufalbym Ukraińcowi, Ukraince prędzej. To nie tak, że ja podchodziłem do nich z jakimś
  • Odpowiedz