Wpis z mikrobloga

@MarianKolasa: Jasne ;) chodzi o to, ze gdy dodaje post na moim blogu to nagłówek jest w h2, zamiast w h1. Chcialbym to zmienic. Jak wiadomo trzeba poryc w plikach w edytorze. Nie wiem jaki plik za to odpowiada, wiec szukam dodatku do chrom (wiem, ze taki istnieje, bo kiedyś go widziałem) który po najechaniu na element pokazuje plik, gdzie znajduje sie dany element. Podesłałem stronę na pw, jakbyś miał czas
@Jakubaty: chodzi Ci pewnie o funkcję która jest natywnie w chromie, klikasz na element i wybierasz "Zbadaj" (ostatnia opcja) jednak to pokazuje Ci kod HTML/JS/CSS już 'wygenerowany' przez serwer, a miejsce którego szukasz w plikach będzie w plikach wordpressa - .php Oczywiście może Cię to naprowadzić jednak nie wskaże Ci konkretnego pliku.
szukaj plikow single_post czy tam post. A wieczorem jak mi napiszesz to Ci to zrobie.


@michal04472: no pewnie znajdzie, ale lepiej niech szuka na samych rozszerzeniach, bo w ten sposób będzie chciał znaleźć coś innego i będzie miał problem. Wystarczy wziąć id/klasę najbliższego elementu, wrzucić w szukany tekst i czasem będzie parę plików, ale to też właśnie po tytule ich idzie od razu odgadnąć, który będzie dotyczył części strony co chcemy