Wpis z mikrobloga

Jak tam aktualizacje Androida w tym Twoim SIAJOMI? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Migajaca_dioda: Jak tam aktualizacje na Twoim ajfonie? Bo jak na 6 plus się zainstaluje iOS 11 to okropnie zamula i łapie zwiechy bo cały ram zawalony.
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: 6S jest z Q3/4 2015, więc niedużo starszy niż mi5. Jak więszkość producentów androidów olewa aktualizacje tak xiaomi o dziwo bardzo długo supportuje starsze urządzenia - szczególnie flagowce. W końcu są apple-wannabe :).
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: MIUI przypomina pod niektorymi aspektami iOS, więc przejście nie powinno być takie bolesne ;).
Jeszcze jedna rzecz żeby nie było samego fanbojstwa xiaomi. MI5 konstrukcyjnie jest słaby - dosłownie, stąd też pewnie jego relatywnie niska cena. Jednak w nowszych modelach już się naprawdę sporo poprawili i taki Mi Mix już się tak łatwo nie łamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bepavuy: @zomowiec: ja mam swojego redmi note 3 pro juz prawie 2 lata i to najlepszy smartfon jaki mialem. Nie wiem czy to kwestia Xiaomi czy te androidy juz tak nie zamulaja po jakims czasie jak kiedys. Smiga jak nowy. Tez mnie kusi, zeby kupic nowy telefon, ale jak sie zastanowie to by byly pieniadze wyrzucone w bloto. Jesli mi sie nie zepsuje albo jakis nowy telefon nie
  • Odpowiedz
@cr203a ja dzięki braku wejścia słuchawkowego w końcu miałem motywację żeby kupić słuchawki Bluetooth. Niby szkoda, że nie ma tego portu, ale nie przeszkadza mi w żaden sposób :)
  • Odpowiedz
@cr203a najczęściej jest głośnik bluetooth lub można po prostu puścić jedna piosenkę od kogoś. Jeszcze do każdej mi6 dają przejściówkę USB C na aux, więc to żaden problem jest. Gdy jeszcze nie posiadałem słuchawek na bluetooth to z taka przejściówka była cały czas podłączona do zwykłych słuchawek i nigdy się nie zgubiła. :)
Oczywiście nie bronię braku wejścia słuchawkowego, ale no trzeba sobie radzić jakoś :D
  • Odpowiedz