Wpis z mikrobloga

@bepavuy: miałem Mix 2S w ręku i w miarę dobrze się go trzyma. czuć, że jest większy ale to jest jeszcze do ogarnięcia. Niestety, małe ekrany juz dawno odeszły w zapomnienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@zomowiec a na mojej mi6 jest z-----y soft(stockowy rom), problemy z uprawnieniami i powiadomieniami. Jak hardware jest ok, to soft z-----i także względem innych modeli
  • Odpowiedz
@Czarzy: Co Ty p--------z typie xD Przecież w ejplu głównie chodzi o to że wydasz raz w c--j kasy ale te telefony potem długo działają xD

Jak tam aktualizacje Androida w tym Twoim SIAJOMI? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zomowiec: mój przyszedł we wtorek a w czwartek jechał na serwis bo przyszedł z uszkodzonym głośnikiem rozmów, dodatkowo po aktualizacji do miui 9 złapał bootloopa i nie chciał się już uruchomić :( mam nadzieje Żr przyszła mi nowy egzemplarz a nie ze tego naprawia. Mam nadzieje Że tez będzie śmigał jak p------y ()
  • Odpowiedz
no ja mam mi5 bodajże od 4 lat

@bepavuy: Nie żebym się czepiał, ale mi5 miało premierę jakoś Q1 2016, więc możesz go mieć około 2.5 roku. Swojego kupowałem w Pekinie w kwietniu 2016 niedługo po premierze... i śmiga do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@bepavuy: Swoją drogą w przeliczeniu na złotówki wydałem na niego ok. 1150zł za wersję 32gb. W cenie ówczesnego top iphona, można było kupić bilety LOTem do Pekinu tam i z powrotem, nocleg 2-3 dni oraz mi5 na miejscu xD. Oczywiście to nie był cel podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz