Wpis z mikrobloga

@zomowiec Jedyny minus to właśnie to, że mój Mi5 wygiął się tak jak opisałeś. Poza tym nie ma na co narzekać. W porównaniu z poprzednimi smartfonami jakie miałem, to zjada je - mimo upływu lat śmiga.
  • Odpowiedz
@zomowiec g---o prawda mam mi6... Bateria schodzi jak p------a, co tydzień muszę reset fona by normalnie schodziła na czuwaniu, wiele razy mi się zawiesił, brak LTE B20 to kpina bo każdy operator w PL pokrywa sieć tą częstotliwością za miastem. Ogólnie nawet często nie mam żadnego zasięgu xD mimo że mam sieć z T-Mobile. Żałuję wydanego hajsu mogłem wziąć normalną markę. Fona na pewno już nie kupię nigdy w życiu od
  • Odpowiedz
@zomowiec: Witam kolegę po telefonie. Ja też jestem z niego mega zadowolony ale wkurza mnie że nie mogę zmienić częstości sprawdzania maili na gmailu. Jeśli jest na wifi to powiadomienie przychodzi momentalnie ale na mobile data muszę odświeżyć gmaila aby zorientować się że przyszła nowa wiadomość.
  • Odpowiedz
@sad_pepe: Przecież Mi6 można spokojnie ładować co dwa dni, nie wiem co ty masz do baterii w tym telefonie. Inb4 custom rom, global stable here.
A skoro mieszkasz na obszarze z niską gęstością zaludnienia to trzeba było się zastanowić zanim się wzięło telefon bez 800 MHz
  • Odpowiedz
@sad_pepe: Dostałeś to za co zapłaciłeś, niska cena Xiaomi nie bierze się znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skuszony niską ceną w stosunku do parametrów kupiłem swego czasu Mi4c i no cóż...nigdy więcej tej telefonów tej g---o firmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz