Wpis z mikrobloga

@Sydica: Z tym, że mówisz o jakimś popieraniu tego zakazu i nawet insynuujesz orientację polityczną osób, które to rzekomo robią. Kto w tym wpisie w jakikolwiek sposób ów zakaz popiera i jak?
  • Odpowiedz
@Rimfire z tego to akurat faktycznie nic nie wynika, bo czy gość robi dla siebie czy dla kogoś, to nie ma żadnego znaczenia wobec faktu, że zakaz handlu jest zbędny i głupi.
  • Odpowiedz
@Rimfire: a ja np 2 tygodnie temu chciałem iść wydać w #!$%@? pieniędzy na nierozsądnie drogie ubrania do galerii mokotów a tu #!$%@? zimna i pozamykane wszystko. kupiłem kawke w costa (ci chociaż się szanują jeszcze, takie to rzadkie) i poszedłem do domu narzekać na pis w socialmedia. wniosek jest taki że jest mnóstwo idiotów którzy chcą wydać dużo pieniędzy w niedzielę i ten zakaz jest not business friendly a
  • Odpowiedz
  • 0
rimfaja to chyba sam te ustawę pisał, tyle czasu poświęca na bronienie jej xD w sumie szkoda, miałem cie za rigczowego mireczka rim
  • Odpowiedz
@Rimfire: Naucz się proszę wreszcie, że chodzi o nieplanowane problemy które do tej pory problemami nie były bo można było pojechać do sklepu i kupić tą #!$%@?ą uszczelkę czy inne coś co się #!$%@?ło, ale teraz PIS zakazał i #!$%@?.
  • Odpowiedz