Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu sprzedałem PUBGa na allegro. Po transakcji zgadzaliśmy się na TSie i graliśmy sobie czasami razem. Tydzień temu w trakcie grania oświadczył że ma niedługo ślub, a kilka par z rodziny zrezygnowało i mnie zaprosił ( ͡º ͜ʖ͡º) Właśnie wychodzę z żoną na ślub człowieka którego nigdy na oczy nie widziałem. Trzymajcie kciuki żebym jutro obudził się z wszystkimi narządami xD
#slub #naprzypalealbowcale
Pobierz
źródło: comment_Zu7upAyAfqIcEpR7p1Fg0YRCYyPVI9My.jpg
  • 81
@mustek36: Gralem kiedys rankeda na lolu z babką, dobrze nam sie gadalo to w sumie dala mi skype'a. Do tej pory jestesmy najlepszymi przyjaciółmi ( z 5 lat będzie ). Ironią losu jest, że tego samego dnia wieczorem dostałem permabana na to konto XD
@mustek36: Podchodzę do życia z zajebistym dystansem i w moim pytaniu nie było za grosz chamstwa.
Ilekroś dostałem zaproszenie na wesele od osoby odktórej się nie spodziewałem, zwłaszcza dość późno (typu 1,5 tyg przed imprezą) - tyle razy przez moją głowę przechodziła taka myśl. Na wesela szedłem, dobrze się bawiłem i heja, ale miałem prawo sobie tak pomyśleć.
Tu popularność zdobywa biała koszula, w sumie trochę sprana. Ważne że jest selfie stick. CZY JAK WSTAWIĘ SELFIE UCIETE OD GÓRY I DOŁU W CZERWONEJ KOSZULI TO ZDOBĘDĘ WIĘCEJ PLUSÓW? POTRZEBUJĘ PLUSÓW ABY WYMIENIĆ JE NA ZWIERZAKI W TEJ NOWEJ PROMOCJI WYKOPU W KO Operacji Z Biedronką
#!$%@?, akcja rozwija się tak szybko że jeszcze na noc poślubną się załapiesz


@mustek36: a potem: ej stary bo w sumie to ja bezpłodny jestem, mógłbyś mnie wyręczyć bo chcemy dzieci z żoną szybko :D