Wpis z mikrobloga

No #!$%@? w końcu. Po 3 latach, 5 podejściach i 100 godzinach na liczniku, przeszedłem Wiedźmina 3.

A w sumie to bardziej go przemęczyłem. Nie mój klimat.

Gra spoko ale bez modów jest niegrywalna. Udało mi się odblokować najlepsze zakończenie, chociaż spodziewałem się, że będzie ono dłuższe jak na tak potężną i rozbudowaną grę. Widzę wszystkie jej plusy i rozumiem dlaczego została okrzyknięta takim hitem, niemniej drugi raz nie chciałoby mi się w to grać.

#gry #wiedzmin #wiedzmin3 #niepopularnaopinia
  • 38
@karski88: Pochwal się z jakich modów korzystałeś ;) Ja ukończyłem grę korzystając tylko z dwóch: AutoLoot (automatycznie zbiera wszystkie przedmioty wokół bohatera) i All Quest Objectives on Map (poprawia mapę, dodaje nowe znaczniki i nareszcie widać cele wszystkich questów).
@karski88: Szczerze mówiąc większości gier nie chce mi się grać drugi raz, oprócz tych wybitnych dla mnie z jakiegoś powodu. Inna sprawa, że podziwiam Twoje poświęcenie - nie wyobrażam sobie spędzić 100h na grze, która mnie męczy. Mogłeś chociaż sam wątek główny robić, to byś trzy razy szybciej skończył ;P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karski88: mi gra bardzo się spodobała zrobiłem głowy wątek, dodatek i trochę pobocznych. Po roku chciałem przejść jeszcze raz, włączyłem na pół godziny i koniec. Po prostu drugi raz jakoś nie mam ochoty, tak samo GTA V