Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 206
Tak sobie myślę, że wszyscy Ci ludzie którzy pracują więcej niż 8h to kompletnie przegryw. ¯\(ツ)_/¯ Gdyby mi ktoś powiedział abym został godzinę lub dwie dłużej w pracy, nawet odpłatnie, to bym go wyśmiał, bo pieniądze to nie jest wszystko a liczy się jeszcze rodzina i pasja. ¯\(ツ)_/¯ A naprawdę, pracy jest całe mnóstwo i wystarczy ją zmienić jak ja, polecam ten stan, kiedyś nocki cały tydzień, teraz poniedziałek - piątek 7-15. ()

#przemyslenia #oswiadczenie #pracbaza #praca #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 117
  • Odpowiedz
@zelyegapu: robie to co lubie, za godzine dostaje ponad 130 zl, moge pracowac ile chce, wiec czesto pracuje po 10 - 12 godzin.

Mysle, ze jednak z nas dwoch to Ty jestes przegryw xD
  • Odpowiedz
@zelyegapu: hhahhah zarabiasz 2200 zł i nie rozumiesz jak można pracować więcej niż 8h. Uwierz, że niektórzy nie mieszkają z rodzicami i potrzebują zarobić więcej, więc też więcej pracują. 2200 zł majac na utrzymaniu rodzinę, to nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niebadzlosiem: ja jestem spawaczem. Lubię pracę i nadgodziny.

@zelyegapu: nie wyobrażam sobie pracować z myślą, że przez 40 lat będę robił 8h dziennie. Przed 40 rż. to ja chcę być już rentierem, a bez nadgodzin się nie obejdzie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silvervend: a gdyby nie kasa to chodzilbys do pracy dla samej przyjemnosci? Bo moze nie tyle lubisz prace co wynagrodzenie z nia zwiazane :D
Ja jako facet moglbym dac dupy nawet posłance Grodzkiej za 100 milionow $ :)
  • Odpowiedz
mieszkam z rodzicami z racji młodego wieku.


@zelyegapu: To wiele tłumaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszkasz z rodzicami więc odpadają koszty związane z wynajmem i częściowo z opłatami. Zmienisz to i 2200 przestanie już być takie kolorowe bo chyba nie wiesz ile kosztuje wynajęcie mieszkania w większym mieście.
  • Odpowiedz
@zelyegapu: Tak sobie myślę, że wszyscy ci ludzie pracujący dla kogoś na etacie to przegrywy, jak można pracować w określonych przez kogoś godzinach jak jakiś niewolnik?
  • Odpowiedz
Zależy jaka to praca. Jak jakieś gówno korpo do którego się chodzi tylko po to żeby mieć za co zrec, a tak to masz #!$%@? na tą firmę i ludzi to tak, wtedy nawet 8h to za dużo. Ale jak robisz coś co lubisz robić to co za różnica ile h.

Z etatyzmu to lepszy jest system pracy po 12 godzin bo mniej się traci na dojazdy i jest dużo więcej wolnego
  • Odpowiedz
@zelyegapu nie dziwne ze nadgodziny Cie nie interesuja skoro zarabiasz niecale 14 zl netto , to nawet liczac razy 1.5 to dalej tak smieszne pieniadze ze szkoda czasu. Sa ludzie ktorzy prowadza projekty miedzynarodowe i czasem trzeba sie zdzwonic z klientem z US w czasie jego godzin pracy np ok 20 czasu CET. No ale nie zrozumiesz tego pracujac w urzedzie na zadupiu za głodową stawkę. I powiedz jakie to pasje mozna
  • Odpowiedz