Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 206
Tak sobie myślę, że wszyscy Ci ludzie którzy pracują więcej niż 8h to kompletnie przegryw. ¯\(ツ)_/¯ Gdyby mi ktoś powiedział abym został godzinę lub dwie dłużej w pracy, nawet odpłatnie, to bym go wyśmiał, bo pieniądze to nie jest wszystko a liczy się jeszcze rodzina i pasja. ¯\(ツ)_/¯ A naprawdę, pracy jest całe mnóstwo i wystarczy ją zmienić jak ja, polecam ten stan, kiedyś nocki cały tydzień, teraz poniedziałek - piątek 7-15. ()

#przemyslenia #oswiadczenie #pracbaza #praca #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 117
  • Odpowiedz
@zelyegapu: #!$%@?, tesknie za czasami jak pracowałem po 9.25 h dziennie ale 4 razy w tygodniu i w czwartek o 15:30 był już weekend. Jeszcze dodatkowo płacili 15% za pracę w tym trybie. No ale firma się rozbudowała, pozatrudniali ludzi i musze gnić po 8h a w piątek 5h.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: ale ja Cię doskonale rozumiem i zdaję sobie sprawę w jakiej jestem sytuacji - mieszkałm już w krk jakiś czas i wiem jak to jest sam na siebie wszystko :P i wcale nie mam zamiaru na ciebie krzyczeć hurr durr :)

ps. nie gram w gry bo to strata czasu dla mnie, lepiej programować, uczyć się angielskiego a jakby się uprzeć to różowego szukać na przyszłość a nie pierdzieć w
  • Odpowiedz
Gdyby mi ktoś powiedział abym został godzinę lub dwie dłużej w pracy, nawet odpłatnie, to bym go wyśmiał, bo pieniądze to nie jest wszystko a liczy się jeszcze rodzina i pasja


@zelyegapu: Zależy od sytuacji. Jeżeli masz pracę, którą lubisz i która jest Twoją pasją, to czasami można zostać godzinę dłużej odpłatnie. W niektórych branżach jest tak, że czasem trzeba siedzieć do oporu, bo jest ważny projekt, a czasem można nie
  • Odpowiedz
@zelyegapu: być może przyjdzie Ci kiedyś pracować w zespole gdzie każdy ma swoje zadanie i czasem bywa tak, ze trzeba zostać z godzine żeby skończyć zadanie... jak będziesz miał takie podejście jak teraz to i pracodawca i współpracownicy tez tak będą Cię traktować i nikt się nie zamieni jak Ci coś wypadnie, nie pomoże jak będzie trzeba etc.. teraz jest fajnie beztrosko bo u rodziców i bez obowiązków... zycie weryfikuje takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zelyegapu: a ja w tym tygodniu robię 58 godzin, bo musiałem oddelegować najlepszego kucharza do drugiej restauracji... Ale ze mnie przegryw, olaboga!
  • Odpowiedz
@zelyegapu: Z przegrywami to przesada, ale mam bardzo podobne podejście do pracy. Dla mnie wolny czas jest rzeczą absolutnie nadrzędną, bo czas jest tym, co mamy najcenniejszego i trwonienie go na pracę, której - nie ma co się czarować - większość z nas jakoś specjalnie nie kocha, by mieć trochę siana więcej jest z mojego punktu widzenia nie do przyjęcia.
  • Odpowiedz