Wpis z mikrobloga

co ten idiota znowu wygaduje to ja nie wiem xD. Naczelny patus zabrał głos, według którego w ogóle nie powinno być ligii i od razu puchar dawać leguni xDDDD. Jasny ch*j, nie można być przecież takim debilem. Co do kompromitacji to przypomnę tylko jak wielka #legia skompromitowała się po całości w meczu z Celtic'iem, gdzie idioci wpuścili zawodnika, którego nie zgłosili ale ten hipokryta widzi tylko czubek własnego nosa xD

#bekazpodludzi #pilkanozna #lechpoznan
Pobierz ciachostko - co ten idiota znowu wygaduje to ja nie wiem xD. Naczelny patus zabrał gł...
źródło: comment_r2CJAkL7jV4XEXHU79HsWr1wBNeVsoLx.jpg
  • 25
@stiepanov: Nie, błąd polegał na tym, że Bereszyński nie był wpisany do meczu, w którym tą karę za kartki "odpokutował" (jakiś wcześniejszy, już nie pamiętam). W meczu z Celticiem wpuszczono go, bo byli przekonani, że Bereszyński jest już "czysty" (a nie był).

Jak dobrze pamiętam do tego właśnie odwoływała się Legia w swojej apelacji do UEFA. Błąd polegał wyłącznie na sprawach papierkowych i dało się zrobić, by Bereszyński w meczu z
@stiepanov: No tak, tak. Ale czepiam się dlatego, bo dużo ludzi uważa, że Bereszyński nie miał prawa wystapić w meczu z Celticiem, a miał - wystarczyło go tylko wpisać w protokole meczowym we wcześniejszym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Precyzując. Bereszynski dostał rok wcześniej czerwoną kartkę w meczu z Apollonem. Dostał 3 mecze kary. Nie grał 3 mecze, dwa z St. Patricks i w pierwszym meczu z Ceticiem. Formalnie jednak żeby UEFA karę odchaczyła trzeba go było zgłosić do gry, czego nie zrobiono. Zatem mimo nie grania 3 meczów, kara nie była odbyta. Na tym polegał błąd.