Wpis z mikrobloga

co ten idiota znowu wygaduje to ja nie wiem xD. Naczelny patus zabrał głos, według którego w ogóle nie powinno być ligii i od razu puchar dawać leguni xDDDD. Jasny ch*j, nie można być przecież takim debilem. Co do kompromitacji to przypomnę tylko jak wielka #legia skompromitowała się po całości w meczu z Celtic'iem, gdzie idioci wpuścili zawodnika, którego nie zgłosili ale ten hipokryta widzi tylko czubek własnego nosa xD

#bekazpodludzi #pilkanozna #lechpoznan
ciachostko - co ten idiota znowu wygaduje to ja nie wiem xD. Naczelny patus zabrał gł...

źródło: comment_r2CJAkL7jV4XEXHU79HsWr1wBNeVsoLx.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naczelny patus zabrał głos, według którego w ogóle nie powinno być ligii i od razu puchar dawać leguni xDDDD


@ciachostko: dzban alert. Nikt nie musi darmowo dawać Legii mistrzostwa bo potrafi je sobie sama wywalczyć.
  • Odpowiedz
@peetee: wywalczyć tak, że do ostatniego gwizdka ostatniego meczu srają w majty czy puchar pojedzie z nimi xD.

ten wasz komuszy klubik jest tak samo śmieszny jak reszta polskiej ligii xD
  • Odpowiedz
wywalczyć tak, że do ostatniego gwizdka ostatniego meczu srają w majty czy puchar pojedzie z nimi xD.


@ciachostko: twoja opinia mnie bardzo mało interesuje. Interesują mnie trofea i wynik na końcu
  • Odpowiedz