Wpis z mikrobloga

@Grzesiek1010: za to ING do dzisiaj nie potrafi zrobić panelu, który przynajmniej raz w miesiącu by nie wymagał konserwacji lub często zwyczajnie nie działał. Jedyny bank, który podczas płatności potrafi pokazać "500 - Internal server error". PKO wprowdziło Apple Pay, wymyśliło BLIKa (oni to mieli jako pierwsi pod nazwą IKO, później inne banki się włączyły).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EkspertPKO: jeśli tak przyglądanie się trendom na rynku, może jednak dogadali byście się z Google pay, bo mi akurat nie przeszkadza że na telefonie nie mogę płacić google pay, bo mogę zapłacić z waszej apki zbliżeniowo i tu macie rację, nie to nie, ale na zegarki przydało by się coś zrobić, jak już tak bardzo nie chcecie to przynajmniej niech PKO zrobić swoją własną aplikacje na androida wear, aby móc płacić
No i co z tym Google Pay?! @EkspertPKO podobno podążacie za trędami na rynku. Jak to możliwe że Apple Pay jest już dostępne a Google Pay nie gdzie udział Androida jest zdecydowanie większy w Polsce niż Apple.


@kallosz: Może @EkspertPKO to fanboy appla. Taki duży bank, a robi problemy z płatnością google pay.
Czy Pan ekspert się wypowie?

Moim zdaniem Google Pay nie "wystawia" karty PKO BP jako uprawnionej do tej operacji (Dostępne są do doładowania tylko karty , które można skonfigurować do płatności mobilnych Google Pay. Co ciekawe dalej mozna płacić w Google PLAY kartą PKO BP
No to nieźle.
Wczoraj kupiłem mój pierwszy telefon z NFC (wcześni Xiaomi) i próbowałem dodać kartę do google Pay
Jakie było moje zdziwinie gdy okazało się, że "twoja karta nie jest obsługiwana ..."

Zadzwoniłem na infolinię a oni powiedzieli że wszystko jest w porządku i powinna działać.

Dopiero teraz chciałem znaleźć info na ten temat i okazuje się, że PKO nie współgra z google pay
Cyrk xD a co dziwne, na infolinii