Wpis z mikrobloga

Na ten moment wciąż nie możemy podać wiążących informacji na temat wprowadzenia Google Pay. Ponownie zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji IKO, Apple Pay oraz Garmin Pay.
To samo z PEKAO.
Niby jest PeoPay ale jednak Google Pay działa lepiej i klarowniej przegląda się historię. Nie rozumiem czego tego nie zrobią.. :(
Tu nawet nie chodzi o płatności przez NFC. Chce doładować konto Revolut żeby móc być królem chińskiej cebuli, a nie zamierzam płacić za swifty. PKO i Pekao zrobili swoje superapki za gruby hajs. Gdyby udostępnili płatność GP to te ich apki by się nadawały tylko do sprawdzania stanu konta ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tydzień temu przeniosłem konto firmowe do PKO. Przed chwilą chciałem sparować kartę firmową i do konta osobistego z GP i dupa.
W tej chwili, widząc odpowiedzi @EkspertPKO, zaczynam się zastanawiać, czy lepiej nie poszukać innego banku. W IKO nie widzę karty mojej żony, a drugiej, za 8PLN miesięcznie, zamiaru zamawiać nie mam, tak samo jak nie miałem zamiaru nosić przy sobie jakichkolwiek kart płatniczych...
Szkoda tylko, że jak podpisywałem umowę o
@Grzesiek1010: minął rok po twoim komentarzu a ja właśnie szukam info o Google pay w PKO BP. Zastanawiam się po co dodatkowe źródło płatności skoro iko działa idealnie? Może są dodatkowe plusy dające przewagę Google pay?
@EkspertPKO: czekam na Google Pay! ponieważ to standard i się ośmieszacie w tym momencie, oferując konkurencję "Apple Pay"... już tylko wy i Pekao SA nie macie tego na rynku! Dlaczego decydujecie za nas że wystarczy tylko IKO, skoro ta technologia pozwala na jeszcze więcej?