Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pomarancz24 znam twórczość testo bardzo dobrze. Po prostu mam nadzieję że to nie jest jakiś troll wybijający się na fejmie króla - a ruchy na kanale w ciągu ostatnich kilku dni wskazują że ktoś dokładnie to robi. Mimo to po cichu liczę że po drugiej stronie siedzi Nadczłowiek dający nam wskazówki że to naprawdę on
  • Odpowiedz
@t__m: Ktoś po prostu nagrał jakiś filmik gdzie pokazuje kursy krypto walut i wkleił głos ze starych filmów testo. Nie ma podstaw aby twierdzić, że to klejnot. Po krótce jakiś śmieszek udaje go i robi nadzieje ludziom. Gdyby to był testo to pewnie powiedział by który mamy rok dzień itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pomarancz24 nie wiem czy słuchałeś filmików które w ostatnich dniach zniknęły z kanału, jeśli ktoś naśladowal w nich Testo to robił to idealnie. Stąd moja nadzieja. Ale tak jak pisałem, ostatnie ruchy na kanale wyglądają podejrzanie, wcześniej były jakieś pojedyncze akcje z zakładkami Rolexa i CK w Chrome i ignorowanie komentarzy od fanów Testo, a nagle zmiana o 180 stopni i pisanie w komentarzach o kliku kliku. Może jakas akcja #
  • Odpowiedz