Wpis z mikrobloga

@Unik4t: Wagony są oznakowane, a jak nie to w przedsionku pierwszego wagonu. Wieszasz rower, zajmujesz swoje miejsce i nie zasypiasz. Jeśli masz skłonności do zasypiania w pociągu kup sobie od razu bilet powrotny. Może coś taniej dają.
@Unik4t: Sprawdz dokładnie jakim pociągiem jedziesz. Tam jest napisane czy będą wagony przystosowane do przewozu rowerów czy też nie. Kupując bilet z rowerem na pewno dostałeś miejscówkę w pobliżu roweru. Trzeba też pamiętać, że jeśli będą wieszaki na rowery to mogą być np. tylko 3, a biletów na rowery sprzedanych 10 :) Chyba, że coś się zmieniło. Ostatni raz podróżowałem z rowerem w pociągu rok temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tajniak13:@stanton7: @Mortal84: @micelangeloB: dzięki bardzo jeszcze raz. Jedziemy.

Co prawdajedziemy we dwoje a przydzielono nam miejsca przy oknach. Nie mamy więc miejsc obok siebie.

@sargento: również dziękuję. Na stronce nie było dokładnie takiego pociągu, poszukałem, popatrzyłem. Nie zgadzało się ale ostatecznie jest ok. Dzięki!
Unik4t - @tajniak13:@stanton7: @Mortal84: @micelangeloB: dzięki bardzo jeszcze raz. J...

źródło: comment_FnMhNNU2lsp4lhMdxjZBff14JGdXr5kJ.jpg

Pobierz