Wpis z mikrobloga

Chce umrzeć proszę, takie „życie” nigdy nie będzie miało sensu... przeszłość definiuje przyszłość nikt nie pomoże, bo nawet nie chce, nie mówicie, że nie próbowałem nawet skierowań nie mogę dostać na poprawę tego co się da/chce ale widać, że mi pisane tak #zycie #przegryw #tfwnogf #feels nie #chcepogadac już nawet #chceumrzec tylko tego jedynie pragnę od kilku lat a właściwie od początku czy to tak wiele...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dleifteh: wiecie co najgorsze, że jestem od roku i nic a nawet gorzej, tak samo jak z tym psycholem co robił testy zamiast chociażby rozmowy, ale z nim to nie rozmowa jak #!$%@? on od rzeczy, więcej szkody niż pożytku żałuje, że się zgłosiłem choć chyba to przez wykop tak samo przypadkiem się dowiedziałem (a byłem już zapisany nie wiem po co prywatnie na psychoterapię), że jest potrzebna w fobii
  • Odpowiedz
@dleifteh: znowu zapomniałem, że to będzie 25. Jak odkryłem wykop to to wszystko o mnie a nawet gorzej co nikt tak nie miał i nie będzie żyje w ciągłym lęku prześladowany nawet w pracy i miałem dzisiaj zgłosić to a znowu odpuszczam... naprawdę nic nie wiem po co ktoś taki się wyłącznie męczy i nie mówcie, że bóg tak chciał bo go nie ma tylko niepodpiwedizalni głupi „rodzice” co sam
  • Odpowiedz
@apoll: nie wiem jak,choć może to i lepiej, bo przez niemożność i bezsilność bym płakał. Nie chcą nawet pomoc ja sam nie potrafię wytłumaczyć tego co się dzieje, przecież jak jestem na wizycie daleko od domu „rodziny” to w końcu lepiej to co mam mówić...
  • Odpowiedz
@Brajanusz22: on bardziej sie interesuje niż tamci, miał mi skierowanie dać tylko nie wiedział jakie, aby próbowali na mnie lekow, bo takie wizyty co trzy miesiące to na nic a ja sam nie potrafię powiedzieć. Jak niby w ogóle ma pomoc sama rozmowa, „leki”? Może dla kogoś kto ma normalne życie i nie ma co robić chwilowe załamanie a nie takie „życie” z rodzina która sama się nią nie nazywa,
  • Odpowiedz
@Kontozalozonedlapostu a co masz mówić, umow sie na wizyte do psychiatry powiedz mubjak soe czujesz a chlop przepisze CI antydepresanty. zastanow sie tez nad tym co Cie dołuje, tesknota za kims? moze brak kobiety? moze poprostu masz taki ciulaty okres. Ze swojej strony radze Ci najpierw jakis sport ale taki abys sie totalnie zmeczyl. Rower, bieganie itp. Bedziesz szczesliwszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@apoll:chłop może i tak, w to kobita jest jak wiadomo, trudno jest mi określić, jak jestem na wizycie to jestem z dała można powiedzieć od problemów, w końcu psychiatra to nie psycholog, aby mówić. No brak i każdy będzie mówił, że jeste inaczej jak się potrzebuje jak nic innego bo w końcu można powiedzieć, że się nie miało, już mi jakieś katolickie proponowała, bo na tych to mnie zjedzą i
  • Odpowiedz
@Kontozalozonedlapostu hm? brakuje Ci czulosci , ale jak bedziesz tak dolowac to niestety ciezko bedzie Ci kogos poznac. Pokecam Ci odlozyc troche kasy i isc na masaz do fajnenj babki, moze nawet tao tao. Dotyk leczy :) Mnie sie zdazylo pare razy i zawsze po latalem nad ziemią, takiebto bylo fajne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz