Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki i mirabelki!
Piszę to tutaj bo chcę znać opinie innych osób, sama nie wiem co robić. Jestem w związku z mężczyzną od roku, pomimo krótkiego czasu traktuję to poważnie i przyszłościowo. Kiedy się spotykamy jest pięknie, jest romantyczny, martwi się, opiekuje, robi wszystko tylko po to aby zobaczyć uśmiech na mojej twarzy, problem zaczyna się kiedy się rozstajemy - staje się oschły, rzadko kiedy do mnie pisze, a kiedy ja napiszę pierwsza potrafi to olać, albo odpisze po kilku dniach. Potem spotykamy się jakby nigdy nic i znowu cudnie. Rozmawiałam z nim o tym, ale nie widzi nic w swoim zachowaniu i uważa że to normalne #logikaniebieskichpaskow Staram się, ale czuję że na odległość działa to tylko w jedną stronę. Pewnie pomyślicie, że nie ma czasu pisać - jeden sms to zaledwie minuta, to chyba nie tak dużo? Ufam mu i jestem pewna, że nie ma nikogo na boku. Sądzicie, że warto prosić się o zainteresowanie? Co robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: dodam jeszcze że byłem w związku w którym pisałem od rana do nocy, dzien w dzień. Na tamten czas wydawało się spoko, ale teraz nigdy tego błędu nie zrobię. Każda lekka zmiana w tonie wiadomości, myślisz sobie czy coś źle powiedziałeś, jak nie odpisuje 30 minut to myślisz czemu, no po prostu #!$%@? to jest. Ja lubię pisać raz na tydzień, dwa. Pamiętaj jedno, pisanie jest od ustalania randki, jak
WybitnyObywatel: W moim zwiazku tez tak bylo ale to ja zachowywalam sie jak twoj niebieski. Nie wierze w te komentarze tutaj. Ile wy macie lat? 18? Bo ja mam 26 i mam taka prace ze nie mam czasu przez te 8h siedziec i #!$%@? do kogos smsami. Moj niebieski najpierw nic nie mowil tylko widzialam ze byl jakis smutny. W koncu powiedzial ze uwaza, ze ja mam kogos, dlaczego tak malo