Wpis z mikrobloga

Znowu ciągi 285kg hook grip, żadnych pasków, tym razem zamiast rack pulla, block pull, sztanga podniesiona o 5cm. Niby tylko 5cm, a jednak leg drive, a także dynamika jest znacząco niższa, niż jakby ciąg był z ziemii.

Nowy rekord cieszy (poprzedni 280kg w paskach), bo dzisiaj czułem się naprawdę fatalnie. Od kilku dni siedzę przy biurku dłużej niż zwykle i o wiele mniej się ruszam, i nie wiem jak to jest ale nogi miałem już przed treningiem tak zmęczone i obolałe jakby po jakimś maratonie. Dosyć łatwo zrobiłem ten 5kg PR, do tego zrobiłem abs i po prostu skończyłem trening, bo czułem się naprawdę jakby autobus po mnie przejechał.

Swoją drogą jak wrzucam filmik z formą, to to łapie się pod tag #pokazforme , czy tak się tylko zdjęcia ogolonych nóg itp taguje?

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Znowu ciągi 285kg hook grip, żadnych pasków, tym razem zamiast rack pul...
  • 34
  • Odpowiedz
weź najpierw zrób masę, później się weź za dźwiganie bo z tymi bocianimi nogami sobie krzywdę zrobisz.


@thestructor: No tak samo uważam, 80cm w udzie, a wyglądam jak bocian, albo inaczej kasztan nabity na wykałaczki.
  • Odpowiedz
To jesteś ty? Co tu robisz na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odstajesz od reszty wyglądem ( )


@sad_pepe: Ja właściwie od większości odstaje wyglądem więc już się przyzwyczaiłem :)
  • Odpowiedz
Nie przeszkadza Ci to, że masz mniejszy zakres ruchu (np. rąk) przez takie mięśnie niż przeciętny człowiek?


@Racjonalnie-do-przodu: Czy to mi przeszkadza? W pewien sposób na pewno, np ścinam łeb, po chwili pompuje mi się łapa a szczególnie bark na tyle że to nie lada wyzwanie dokończyć. Ale czy przeszkadza w niebywały sposób? nie... Bo jeżeli mi by to przeszkadzało to po prostu bym to zmienił i tyle.

@riotwarrior: Już
  • Odpowiedz
@riotwarrior: Jedz od groma, dobrze się wysypiaj, i ćwicz coraz ciężej. I po jakimś czasie będziesz nawet większe wyniki robił. Tylko jak usłyszysz o minicutach, niskim bf-ie i byciu silnym, czy poprawianiu barków głównie poprzez izolacje (wznosy itp), to niech ci się zapali czerwona lampka bo nie tędy droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz