Wpis z mikrobloga

Ważę 87 kilo i jestem ulaną #!$%@?ą. To ogromne tycie to wynik siedzącego trybu życia i żarcia ogromnych ilości cukru, sporadycznie alkoholu.

Ostatnio postanowiłem wdrożyć jakieś zmiany w kierunku chudnięcia:

-coca cola zero zamiast słodyczy (przynajmniej przez okres odwyku od cukru)
-rower, minimum 30 km dziennie
-bez specjalnej diety, ale po prostu jeść o połowę mniej, i częściej
-zero alkoholu

Czy tym sposobem da się schudnąć chociaż 20 kilo do końca września?

#mikrokoksy #dieta #rower #odchudzanie
W.....x - Ważę 87 kilo i jestem ulaną #!$%@?ą. To ogromne tycie to wynik siedzącego t...

źródło: comment_RXqWecP4dkvBWKjxGEwfWkOWJO5Vmrbh.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Wykopus_Mirkus_Rex: nie.
1kg fatu to 7000 kcal deficytu.
20 kg to 140 kkcal.
podziel to na 11 tygodni, to jest 13000 kcal deficytu na tydzień, to prawie 2000 kcal na dzień.
Biorąc pod uwagę, że zwolni Ci metabolizm jeszcze to zdecydowanie nie jest to możliwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wykopus_Mirkus_Rex: 20 kg w 2,5 miesiąca to raczej za dużo, myślę że 10 jest do osiągnięcia tak na zdrowo. Napoje zero zamiast słodyczy moim zdaniem ok. Nie musisz mieć "diety" zmień trwale nawyki żywieniowe, polecam apke fitatu i kontroluj ilość spozywanych kalorii to ważne. Roweruj ile wlezie ale postaraj się zmęczyć i upocić jak ta swinia, a nie jechać spacerkiem. No i przede wszystkim dyscyplina, nie oszukiwać samego siebie. Najgorsze
  • Odpowiedz
Ważę 87 kilo i jestem ulaną #!$%@?ą. To ogromne tycie to wynik siedzącego trybu życia i żarcia ogromnych ilości cukru, sporadycznie alkoholu.


Tylko 87kg i już ulany? Niewysoki jesteś, czy masz bardzo niedużo mięśni?

-coca cola zero zamiast słodyczy (przynajmniej przez okres odwyku od cukru)


Polecam
  • Odpowiedz
@Wykopus_Mirkus_Rex:
Z siedzącego trybu życia na 30km na rowerze dziennie? No tak średnio. Pierwszego dnia pewnie i przejedziesz 30, drugiego nie będziesz mógł patrzeć na rower. Zacznij od krótszych dystansów co drugi dzień i zwiększaj stopniowo. A najlepiej to siłka fbw 3x w tygodniu i rower 2x ()
Powodzenia!
  • Odpowiedz