Wpis z mikrobloga

  • 1070
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory

Byłem z #rozowypasek na osiemnastce jej kolezanki. Wszystko super, zabawa trwa, i nagle podchodzi do mnie jej przyjaciolka z ktora sie zbytnio nie lubimy, ale mimo to zaczelismy rozmawiac.
W pewnym momencie rzucila tekstem:
- Wiesz, twoja dziewczyna jest o ciebie czesto zazdrosna, nawet teraz kiedy gadasz ze mna. Ale prawda jest taka, że nie ma sie o co martwic, bo i tak nie jestes w moim typie. Jestes za niski. (175)
Odpowiedzialem krotko:
- no a ty dla mnie za gruba

Ta jej przyjaciolka poszla z placzem do niej i zaczela gadac jaki to ja jestem okropny i poszedl na mnie wielki foch. Chwile pozniej opowiedzialem #rozowypasek jak wygladala cala sytuacja i chyba doszlo do malej sprzeczki pomiedzy nia a jej przyjaciolka.

Oto pytanie: czy dobrze zrobilem? Czy nie powinienem odpuscic? Wtedy nie byloby calej afery.
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamcio2115: ja to nie wiem co się tak w-------ą te debile. Nawet jak baituje to i tak się fajnie czyta no i zabawne jest. A nie sracie kasztanami "OOOO K---A FEJK DAJ DOWDU HALO" halo w dupe was walo k---a złamasy elo z Bogiem jphwdp
  • Odpowiedz
@kamcio2115: Bardzo dobrze jej powiedziałeś. Może na przyszłość będzie pamiętała jak fajnie się takich pojazdów wysłuchuje.
Swoją drogą, fajna przyjwciolka, że Twojej lasce za plecami obrabia dupę.
  • Odpowiedz