Wpis z mikrobloga

@tomeczek11: Jak chcesz sobie chwilę pograć to można ale jak chcesz coś na tym świecie zdziałać i pograć kilka miesięcy to nie ma sensu. Najnowszy jest bez farmienia więc nawet szybko rozbudować się nie da :x Wakacje są to może zarzucą jakimś światem w sierpniu :)
@mitay: świetna to była gierka. Najfajniejsze było to, że aby przetrwać trzeba było być w jakimś sojuszu, gdzie musiałeś z innymi współpracować. Oraz, że często dzięki skoordynowanym atakom i dobrej taktyce można było niejednego gracza o wyższym levelu ograć.

A ile razy dochodziło do zdrad, gdzie jedno plemię zrywalo sojusz z drugim i następwoała wojna? A ile kampanii wyborczych się przeprowadzało, by zostać KIMŚ w plemieniu? A ile kłótni i dyskusji
@mitay: jak zaczynaliśmy w to grać (4 świat także początki) to kumpel myślał że budowle się budują tylko jak masz komputer włączony i nie wyłączał tego kloca przez 2 tygodnie, dopiero jak się dowiedziałem że tak robi to spytałem co on #!$%@? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitay: bez sensu, nic tam się ciekawego nie działo, dlatego poszedłem :P z grubsza to było tak że była tam "stara gwardia wazniakow", takich wiesz HEHE POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KTO MA WIEDZIEC TEN WIE XD i reszta. No i byłem w tej reszcie ;)
Najlepiej światy bez farmienia/ limitem. W sumie nie tyle P2W co "nie grasz z ekipą 80 osób, 80 darm to nie masz po co grać"