Wpis z mikrobloga

@mitay: Lata temu w to grałem, straciłem trochę czasu ale mega gierka. Razem z 4 kolegami zakładaliśmy w tym samym czasie na tym samym świecie a potem poznalo się masę ludzi z innych miast gdzie gadaliśmy o wszystkim poza grą, jakoś strasznie fajnie się nawiązywały znajomości, zaproszenia do odwiedzin itd może dlatego że były "dyżury" nocne przed atakami i ileś osób np wstawało o 3 rano żeby ogarniać temat ;)
  • Odpowiedz
@mitay: pamiętam jak byłem za dzieciaka gdzieś ze znajomymi na dworze i jak mi sie przypomniało że 10 minut temu szlachcic wrócił to takiego sprinta #!$%@?łem na chate że chyba jakiś rekord ustanowiłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mitay: a weź daj spokój, pamiętam jaka była zabawa na szybkich serwerach. Na normalnym serwerze miałem pakt o nieagresji z mocnym ziomkiem z wrogiej gildii, ale mu podpadłem i wszystkie 30 wiosek mi przejął :(
  • Odpowiedz
dodam jeszcze że na tych światach premium większość graczy gra po to by "zarobić" punkty premium dzięki czemu na kolejnym świecie można kupić sobie konto premium na dwa lata albo ewentualnie sprzedać punkty i iść na flaszke :x
  • Odpowiedz
@mitay: Ja sie ciesze ze zrobili te swiaty p2w, dzieki temu mozesz sobie zarobic PP i wykorzystac je na nieparzystych, gdzie tego pp nie ma i jest gra jak za dobrych czasow, mi to bardzo pomoglo, nie musze ani grosza wplacac.
  • Odpowiedz