Wpis z mikrobloga

@mitay Genialne, grałem latami.. Zacząłem na 12 świecie. Pamiętam jak w technikum mi zrobili wifi, a w telefonach jeszcze nie było zbyt popularne. Wtedy to się jazda zaczęła.. Gra bez konta premium z setkami wiosek to był czysty masochizm. Jak jeszcze byłem gówniakiem to robiłem te ankiety amerykańskie, jakoś przez aol. Lubiłem ten late game, jak się całym płomieniem wysyłało tysiące ataków na kilka wiosek, ale nie zawsze udało się wytrwać.
  • Odpowiedz
@mitay: Żeby tam mieć kiedyś jakieś szanse, to trzeba było zakładać wioskę jak zrobili nowy świat, bo tak, to zawsze się znalazł ktoś bardziej rozwinięty od Ciebie w pobliżu. Zawsze mnie tak jakiś cwel rozwalał... () O ile razy ja tam zaczynałem od nowa i ile plemion stworzyłem z tymi z------m regulaminami i zabawami na forum, typu piszemy historię i każdy dopisuje zdanie xD
  • Odpowiedz
@mitay: dwa lata temu trochę w to gralem to pamietam jak zona w ciazy była to jak wstała w nocy do toalety (calkiem często w ostatnich miesiącach) to miala mnie budzić bo to budynek trzeba postawić albo wojsko dotrze. Niestety po jakims czasie wioski obok mnie farmiły i nie chciało mi sie grać (,)
  • Odpowiedz
Ja miałem około 400wiosek na 9, ojciec koło 600 xD. Mało tego wysyłał że służbowego telefonu smsy na konto premium xD
  • Odpowiedz