Wpis z mikrobloga

@Brunner: gdyby środowiska lgbt nie musiały walczyć o równość to nie byłoby takich symboli, więc nie #!$%@? z łaski swojej że to nie jest wina tego spier...nego na głowę społeczeństwa, to samo było z feminizmem
  • Odpowiedz
@MirkobIog: może i naturalna, nie zmienia to faktu, że dla mnie to chore i tacy ludzie nigdy nie powinni mieć możliwości adoptowania dzieci, albo wynajęcia surogatek. To nie jest normalne i nigdy nie będzie, i tolerancja tego nigdy nie zmieni.
  • Odpowiedz
to jest w ogóle piękne!

bądź debilem, mów że pewna grupa osób która jest obiektywnie ok nie powinna być tobie równa
grupa zaczyna tworzyć ruch w walce z oporem i debilizmem z lepszym bądź gorszym skutkiem, często miesza w to dzieci
debil autystycznie skrzeczy jeszcze głośniej

jak ja was nienawidzę, debilizm powinien być karany więzieniem
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: mnie to w ogóle ciekawi co ci ludzie mają w głowie twierdząc że polska jest wolna od patologii, wszelkiej maści bo...bo jest wierząca? jaja sobie robicie? w polsce w latach 90tych była masa przestępstw, teraz jest mniej ale wciąż jest sporo szeroko pojętej patoli, takie niemcy tymczasem stają się coraz bardziej bezpiecznym krajem bo mają ogarnięty system i społeczeństwo
  • Odpowiedz
@mocneAnaboliczne: wiesz co decyduje o normalności? szkodliwość społeczna, tyle i aż tyle, z palcem w dupie można stwierdzić że lgbt jest ok, pedofilia nie jest, morderstwo nie jest itd. itp. nawet #!$%@? aborcja jest obiektywnie ok bo dotyczy wolności osobistej, nawet eutanazja jest obiektywnie ok i z pkt wolności osobistej i z pkt widzenia medycznego, logika nie boli, serio, nie naskakuje na ciebie, ale #!$%@?ą mnie te debilne dyskusje o
  • Odpowiedz
@mocneAnaboliczne: ja nie wmawiam całemu światu co jest normalne :-) wyrazilem tylko moją prywatną opinie, a o tym co normalne decyduje większość, a 90% większości to skończeni kretyni, szczególnie, że tak większość mocno przesiąkła lewactwem. Ktoś stwierdzi ze jestem nienormalny a ktoś powie inaczej, co dla kogoś jest niebem dla mnie może być ziemią i odwrotnie.
  • Odpowiedz
@lkdd: czyli idac tym tokiem myślenia ludzie, którzy żyją na wsi również nie pownni miec dzieci, żeby przypadkiem nie narażać ich na wysmiewanie w szkole. Gnebione dzieci i ich rodzice nie sa winni tej sytuacji. Winę ponosi zawsze gnebiacy.
  • Odpowiedz
mnie to w ogóle #!$%@?... ALE TAK POTĘŻNIE że przez 100 #!$%@? lat nie potrafią się zdecydować na konkretne działania w rządzie jakimkolwiek, tak jak teraz na potrzeby ekonomii biedniejsze kraje powinny mieć inny system by się szybciej rozwijać to NIE, to jest według nich złe bo to bo sramto, ale #!$%@?... miliardy ludzi są BIEDNE, nie, to nie jest ok.... #!$%@? i trzeba natychmiast coś z tym zrobić
  • Odpowiedz
@@mocneAnaboliczne: ja tez toleruje sporo wokół mnie, ale akceptować niczego nie muszę. A moja wolność staje się zagrożona właśnie przez takich ludzi jak wy, którzy mi mówią praktycznie w każdych mediach co jest fajne a co nie, co mam akceptować a co nie, muzułmanie - super, homo - super, homo z dziećmi - mózg #!$%@? hiper super.
  • Odpowiedz
wystarczy że ukrainiec ucieknie do polski i WŚŚŚT, ma więcej kasy niż po 30 latach w swoim ścieku, to nie jest ok bo wychodzi na to że pieniądz traci swoją wartość jako taką [pomijając że nigdy jej nie miał]
  • Odpowiedz