Wpis z mikrobloga

  • 7
@lkdd To już jest problem rodziców dzieci, które gnębią inne dzieci. Jeśli szkoły byłyby bardziej ogarnięte i stawiały wyższe kary za takie zachowania to w społeczeństwie nastąpiła by poprawa. Tak naprawdę nauczyciele nawet nie przyjmują się tym, że komuś w szkole dzieje się jakaś krzywda, więc o czym tu gadać ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pan_Kierownik: W 1506 etycznie naganne było krojenie ludzkiego ciała, jednakże Leonardo Da Vinci olewał to co inni mu wmawiają co jest złe i poznawał ludzkie ciało od środka, czym zapoczątkował ogromny rozwój medycyny.
Proszę o wytłumaczenie, co w tym jest etycznie wątpiwe? To po prostu nauka, pozwala ludziom którzy mają problemy z zajściem w ciąże, wyczekać wymarzonego dziecka. I to jest złe bo co? Bo musi być penis into vagina?
  • Odpowiedz
@JuanKupiec, @mojwa, @Lunder : W zasadzie to zależy od dwóch kwestii. Po pierwsze od tego jaką dla Ciebie wartość stanowi życie ludzkie. A po drugie jakie wydarzenie przyjmujesz za jego (życia) początek. Jeżeli masz jakiś poważny (naukowy?) argument, że początkiem życia ludzkiego jest inny moment niż moment zapłodnienia (narodziny, pierwsze słowo, wiek 18 lat??) to chętnie go poznam.

PS. Kurde sorry usunął mi się komentarz wyżej, skopiowałem
  • Odpowiedz
@Pan_Kierownik: Do rozwoju ciąży potrzeba kilku czynników, w tym jak to pieszczotliwie nazwę - organizmu na którym dziecko będzie pasożytowało. Bez tego dziecko nie ma szans na rozwój i życie, a skoro zamrożone zygoty to takie zło, to równie dobrze można powiedzieć, że każdy stosunek to zło, gdyż z milionów plemników tylko jeden się rozwinie a reszta umiera.
  • Odpowiedz
@mojwa: uważam ze są chorzy dlatego używam takich stwierdzeń. Dzięki za pisanie ale już dajmy sobie spokój bo to do niczego nie prowadzi. Masz prawo mieć swoje zdanie, ja swoje, nie wpycham ci mojego na siłe. Siema i pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lkdd O tym właśnie pisałem wczesniej - nie ma znaczenia tak naprawdę, że pochodzą z takiej, a nie innej rodziny. Jeśli dziecko nie będzie potrafiło się postawić i obronić, to inne dzieci będą mu dokuczać, choćby i pochodziło z normalnej, zdrowej, kochającej rodziny i - jak w Twoim przykładzie - mieszkało w mieście.
  • Odpowiedz
@Pan_Kierownik Mają przynajmniej szansę na urlopowy wyjazd z ojcami (w sumie chyba bardziej precyzyjnie - ojczymami?), czego nie można powiedzieć o wielu dzieciach z tradycyjnych rodzin (ale np. patologicznych, ubogich, albo chociażby takich, gdzie rodzice są całkowicie zajęci karierą). Oczywiście, że całej prawdy tylko na podstawie zdjęcia nie poznamy, ale pewne rzeczy można przypuszczać. ;)
  • Odpowiedz
@justnormalguy: Używasz sformułowania chory absolutnie niepoprawnie bo homoseksualizm nie jest chorobą, ba upierasz się przy swoim absolutnie błędnym przekonaniu i jeszcze twierdzisz że wszystko ok i głosisz to wszem i wobec. To tak jakby ktoś głosił że Ziemia jest płaska i że on ma takie przekonania i wszędzie to pisał. Jest określenie na takich ludzi, ale dostałabym bana, więc sobie oszczędzę.

Mam prawo do swojej opinii i nie muszę nikomu
  • Odpowiedz
@Lunder: > równie dobrze można powiedzieć, że każdy stosunek to zło, gdyż z milionów plemników tylko jeden się rozwinie a reszta umiera.

@Lunder: Można tak powiedzieć, jeżeli uważa się, że pierwszym stadium życia ludzkiego jest plemnik, uważasz tak? Chybione porównanie co?
  • Odpowiedz
@fenis: Na wykopie skupiam się głównie na prawach człowieka osób lgbt itp. Jeśli komuś się to nie podoba, może dać mnie/tagi na czarno.


@artpop: A takża agitacji antykościelnej i zakopywaniu wiadomości niezgodnych z Twoją linią światopoglądową. Trochę szczerości. Sam jestem za pełnym uwolnieniem zawierania dowolnych umów cywilnych, ale to co robisz zupełnie mija się z deklarowaną misją a jest zwykłą ideologiczną wojną.
  • Odpowiedz