Wpis z mikrobloga

@quickk: ja nie, lubie miec wlosy w kucyku wysoko itp to nie byloby jak, nie jeżdżę tak duzo, proste trasy i nie jezdze szybko, pewnie warto miec dla swojego bezpieczeństwa ale ja poki co nie posiadam, i zawsze biore okulary przeciwsłoneczne nawet jak niema słońca, nie wieje tak w oczy i żaden robal nie wleci w oko a jak sie jedzie to potrafi nieźle walnac taki robal ;)
@quickk: Ja kupiłem MTB ROCKRIDER 540 z decathlonu. Jest to mój pierwszy rower od kilkunastu lat przerwy. Jestem mega zadowolony, nie było problemów z dostawną. Całość przygotowałem według instrukcji (przykręcenie pedałów, odwrócenie kierownicy itd). Zbliża się drugi miesiąc odkąd go mam i jedyny problem to piszczący tylni hamulec (mam darmowy przegląd u nich, gdy będę miał czas to z niego skorzystam, żeby mi to wszystko ogarnęli). Nie wiem jak w Twoim
@georgie_paolo: fakt manetka jest ciekawa :D. Teoretycznie prosta kiera wygodniejsza, ale na dłuższych trasach możliwość zmiany chwytu robi robotę. Ale tu można jakieś rogi dołożyć czy coś. Tak czy inaczej każdy bierze to co mu odpowiada. Ja mam T500 i też planuje do niego wrzucić sakwy.
@quickk: nie przejmuj się hejtem, sam myślę o tym Tribanie intensywnie, mimo, że wiem, że nie jest to sprzęt z najwyższej półki i miałem w życiu lepsze (ale akurat MTB).
@quickk
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz 
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy
@quickk: rękawiczek z dekatlonu nie kupuj bo są #!$%@?, u-locków też tam nie polecam, no może abus mini jeśli akurat będzie, ale najlepiej kupić kryptonite evolution albo new york jak masz kasę. Możesz kupić jeszcze spodenki z pieluchą to będzie ci wygodniej, mają fajne zestawy wkładka+spodenki mtb i nie wyglądasz jak przyjeb w obcisłych leginsach
@quickk ja polecam na start (i zawsze mieć przy sobie) jakiś zestaw kluczy składanych co byś mógł zawsze coś podregulować, pompkę, dętkę, zestaw łatek, linkę i bidon

Dodatkowo światła, kask, rękawiczki i poszukać jakiegoś plecaka typowo na rower jak robisz dłuższe wyjazdy
@quickk
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem