Wpis z mikrobloga

O tym że w autobusach #!$%@? się istna patologia wie chyba każdy, zajmuję już miejsce kiedy podchodzi do mnie babka i mówi: "weź zwolnij mi to miejsce bo ja jestem stara" no to zwalniam jej to miejsce a ona siada #!$%@? na jedno siedzenie, a na drugim kładzie torebkę... No po prostu chamstwo w autobusie...
Ale dobra przesiadłem się na tył. Obok mnie siedziały jakieś dzieci i rozmawiały o klaunie z koszalina i slendermanie. Jedno z nich powiedziało: "a ty wiesz że ja wzywałam krwawą mary o 3 w nocy? bo trzeba o 3 w nocy podejść do lustra z nożem i powiedzieć 3 razy krwawa mary, ale nic się nie stało" No a co miało się stać? o 3 w nocy jest ciemno, nudno i wszyscy śpią a nie jakieś #!$%@? potworki latają... W ogóle zdziwiło mnie to że dzieci w wieku 7 lat rozmawiają o takich rzeczach, takie dzieci to powinny ekipę chrumasa w internecie oglądać, a nie demony przyzywać. No i tak jedziemy, dzieci krzyczą, gadają, jedzą i żygają. W piątek jadę do Wrocławia autobusem i nie wiem czy to wytrzymam...

#prawdziwahistoria #komunikacjamiejska #autobusy
  • 1