Wpis z mikrobloga

Ok zamykając temat wczorajszej jelitowej zadymy.

https://www.wykop.pl/wpis/33527599/miruny-prosze-jak-sie-juz-nie-chcecie-odkwaszac-oc/

Jestem po dłuższej rozmowie z pacjentem. Mam nazwisko lekarza gastrologa, wykonywany było dokładne badanie USG (trwało ok 20 minut), które uwidoczniło jedną ze zmian po drugiej stronie jamy brzusznej, niż strona widoczna na rentgenie. Lekarz z całą pewnością stwierdził, że to pasożyt i to co najmniej nietypowy i na pewno się przemieszcza w tkance tłuszczowej.
Poprzedni rentgenz całą pewnością wykonywany był bez kontrastów. Pacjent nic nie pił przed tym badaniem, nic nie przyjmował doodbytniczo, bo jak wspomniałem wczoraj, układ pokarmowy był w takim stanie, że i tak wszystko by wydalił

Pacjent dostał lek Pyrantel, który zażywa od piątku w dawce 300mg raz dziennie, przez tydzień. Od czasu przyjmowania leku ustąpiły wymioty po posiłku, pozostały biegunki i nudności, ale jest o niebo lepiej, bez dalszej utraty wagi.
Końcem tygodnia kolejna kontrola.

Temat tak zostawiam. Jeśli w czasie kontroli pacjent uzyska dostęp do kartoteki, zrobi zdjęcie, które z pewnością tu wkleję.

Wiem, że powinienem wejść ty na biało i napisać, że to był bait, ale nie był. No chyba,że to takie złoto, w którym uczestniczyło trzech lekarzy, mój kumpel, a ja byłem bohaterem negatywnym.. "Wszystko się może zdarzyć"
Jestem przy tym nikim takim, kto mógłby dyskutować z argumentami ludzi, którzy tutaj pisali wedle swojej wiedzy i profesji, że to niemożliwe. Popełniłem wpis, który był w 100% zodny z moją wiedzą i relacją pacjenta, o którym pisałem, że nie jest typem mitomana i bajkopisarza, a chorym, marniejącym w oczach człowiekiem.
Przykro mi, że część z Mirków nie wytrzymała napięcia i musiała mi wulgarnie nawtykać, również na priv, trudno. O spadku poziomu wykopu napisani już tomiszcza, nic nie poradzim, ale jednak ciut kultury zawsze w cenie.

W każdym razie nie robiłem tego dla grama tej słynnej atencji, a może i dobrze, że tym jednym popołudniem dostarczyłem temu smutniejącemu portalowi emocji większej niż jajówa, przegryw i rankig batonów.

Serdecznie Was pozdrawiam, dziękuję za wczorajsze popołudnie i wieczór (takie gąrące to jednak są emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Nie wiem jak zawołać, nie wiem jak zrobić mirkolistę, więc otaguję, to tak jak wczoraj.
Tak czy tak zamelduje jak czegoś nowego się dowiem, a na obecną chwilę miłego, spokojnego wtoreczku !!

#ciekawostki #medycyna #leczsiezwykopem
  • 69
@matador74: ale co znowu ? jak pod tagiem o dragach, depresji, nerwicy czy grzybicy lecą podobne wstawki, to reagujesz równie impulsywnie ? jak jest promowany alkohol, prostytucja, zdrady, czy inne amoralne postawy, to twoja postawa jest równie bezwzględna ?
@Nicy: Ale co mam napisać ? Kłamałem ? Mam jeść papcia ? No już bardziej otwrzyć się nie mogę ;-) Mogę zrobić pokaż mordę, ale wiem, że je potem wkleicie w tą okrężnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nawet nam to przez myśl nie przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrolWlosowzNosa: nie możesz sugerować ludziom brania leków na odrobaczanie na podstawie własnych doświadczeń i własnego wolnego wyboru. Działasz na szkodę innych. Art. 160 § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Uu, mamy groźna studentkę prawa na pokładzie, POWTARZAM, NIE ŁAMMY PRAWA W TYM WĄTKU, BO JEST TU STUDENTKA PRAWA