Wpis z mikrobloga

Ok zamykając temat wczorajszej jelitowej zadymy.

https://www.wykop.pl/wpis/33527599/miruny-prosze-jak-sie-juz-nie-chcecie-odkwaszac-oc/

Jestem po dłuższej rozmowie z pacjentem. Mam nazwisko lekarza gastrologa, wykonywany było dokładne badanie USG (trwało ok 20 minut), które uwidoczniło jedną ze zmian po drugiej stronie jamy brzusznej, niż strona widoczna na rentgenie. Lekarz z całą pewnością stwierdził, że to pasożyt i to co najmniej nietypowy i na pewno się przemieszcza w tkance tłuszczowej.
Poprzedni rentgenz całą pewnością wykonywany był bez kontrastów. Pacjent nic nie pił przed tym badaniem, nic nie przyjmował doodbytniczo, bo jak wspomniałem wczoraj, układ pokarmowy był w takim stanie, że i tak wszystko by wydalił

Pacjent dostał lek Pyrantel, który zażywa od piątku w dawce 300mg raz dziennie, przez tydzień. Od czasu przyjmowania leku ustąpiły wymioty po posiłku, pozostały biegunki i nudności, ale jest o niebo lepiej, bez dalszej utraty wagi.
Końcem tygodnia kolejna kontrola.

Temat tak zostawiam. Jeśli w czasie kontroli pacjent uzyska dostęp do kartoteki, zrobi zdjęcie, które z pewnością tu wkleję.

Wiem, że powinienem wejść ty na biało i napisać, że to był bait, ale nie był. No chyba,że to takie złoto, w którym uczestniczyło trzech lekarzy, mój kumpel, a ja byłem bohaterem negatywnym.. "Wszystko się może zdarzyć"
Jestem przy tym nikim takim, kto mógłby dyskutować z argumentami ludzi, którzy tutaj pisali wedle swojej wiedzy i profesji, że to niemożliwe. Popełniłem wpis, który był w 100% zodny z moją wiedzą i relacją pacjenta, o którym pisałem, że nie jest typem mitomana i bajkopisarza, a chorym, marniejącym w oczach człowiekiem.
Przykro mi, że część z Mirków nie wytrzymała napięcia i musiała mi wulgarnie nawtykać, również na priv, trudno. O spadku poziomu wykopu napisani już tomiszcza, nic nie poradzim, ale jednak ciut kultury zawsze w cenie.

W każdym razie nie robiłem tego dla grama tej słynnej atencji, a może i dobrze, że tym jednym popołudniem dostarczyłem temu smutniejącemu portalowi emocji większej niż jajówa, przegryw i rankig batonów.

Serdecznie Was pozdrawiam, dziękuję za wczorajsze popołudnie i wieczór (takie gąrące to jednak są emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Nie wiem jak zawołać, nie wiem jak zrobić mirkolistę, więc otaguję, to tak jak wczoraj.
Tak czy tak zamelduje jak czegoś nowego się dowiem, a na obecną chwilę miłego, spokojnego wtoreczku !!

#ciekawostki #medycyna #leczsiezwykopem
  • 69
@steve__mcqueen: Kolego ja wszystko rozumiem, ale proszę daj już spokój. Jak napiszę, że polecam sex z tajska prostytutką bez zabezpieczenie, to też na mnie doniesiesz do moderacji?
Odrobaczam się bo tak zalecił mi lekarz ze względu na zwierzęta, ogród i pasożyty u mojej siostry, co zresztą kilka razy pisałem, co zresztą nie wiem dlaczego znowu piszę..
@steve__mcqueen: Kolego na prawdę pomijając twój agresywny i wulgarny ton, jakim byłeś łaskaw ozłocić mnie w wiadomości prywatnej, to na prawdę nie bardzo wiem skąd ta agresja w moją stronę.
Owszem, nie łatwo zrozumieć wszystko co się tu dzieję, nie sposób rozgryźć frakcji, zależności czy okresowych trendów, to publikacji w temacie możliwej potrzeby profilaktycznego odrobaczania ludzi mających kontakt ze zwierzętami, szczególnie kotami,czy innymi zarażonymi, jest masa, i to nie tylko na
@Jerry664: Kolego... nie wpadajmy w paranoję, bo w tą stronę to idzie. Opisałem historię jakich są tu miliony, dołożyłem od siebie tekst o odrobaczaniu, które stosuje w opisanych 100x powodów. Być może mój lekarz się myli, ale zostanę jeszcze przy jego sugestiach.
To dokładnie jak z każdym innym lekarzem, który często tylko po wywiadzie pakuje w pacjenta wór leków, to cały system. Przerabaiłem to ostatnio z dermatolgiem, który zaaplikował mi taki
@Wstanpowiedzniejestemsam: Sokiem z kapusty i wrotyczem również ? Bo i tych metod jest od groma z kawałkiem. Trzy lata temu bylem w Japonii, gdzie zjadłem górę surowych ryb, dwa lata temu w Boliwii, gdzie jadłem morksie świnki i fury owoców kupionych byle gdzie, w zeszłym roku również AM płd, przydrozne grille, salatki, tatary, więc uznałem, że dla mnie to profilaktyka.
Do tego zwierzęta, zakażona siostra z którą spędzam dużo czasu, etc.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.