Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski co powinienem wg Was w koncu czytac zeby nie byc sztywnym #przegryw i miec dziewczyne? Pamietniki Wampirów? Pisiont twarzy Greja?

#tinder #rakcontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
źródło: comment_CSUiHoMd5jGiQGpyGHGNY5XVNHCsxPdp.jpg
  • 113
@AnonimoweMirkoWyznania: mała rada dla autora obrazka - no stary... Powiedz mi jak Ty chcesz zaimponować czytaniem Hawkinga Angelice, która na co dzień pracuje w Zarze #!$%@?, która ma pewnie 18-21 lat, w opisie ">180cm" i ma instagrama z #!$%@?ą co najmniej setką fotek pewnie z jakimś słodkimi uszkami i oczkami, która idzie na "melo". Dobierz sobie laski z podobnymi zainteresowaniami, bo to że ona ma "kosmos" w opisie to pewnie tylko
13123321312: @AnonimoweMirkoWyznania: tinder jest do flirtowania ziomek, i wyciągania na randke a nie rozmów o kosmologi czy innej fizyce kwantowej xD. NA takie tematy to sobie rozmawiaj z kimś kogo znasz. Flirt ma być luźną gadką, droczeniem się, hehszkowaniem zanim wyciągniesz laske na spotkanie. NA randce tez takie ogólne peirdu pierdu......

Jak wyjezdzasz o zagadnieniach naukowych to zapomnij o czyms takim jak ruchanie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@bezbekpol Niebieski specjalista wie lepie niż różowe xD
Podanie tytułu i zarysu, o czym mniej więcej jest książka, jest normalną odpowiedzią na takie pytanie i żadna normalna laska by tak nie zareagowała, jak ona. Szczególnie że opis - teoretycznie - wskazuje, że powinno ją to zainteresować. A to, że w praktyce to jakaś karynka, która chcę wyglądać na inteligentną, to inna sprawa...
Odpisz że gdyby nie fizycy to by józkowi z sąsiedniej wsi zamiast na komórce dawała sygnały z dachu szmatą, brązowa - cho się chężdożyć, czerwona - dziś nie bo mi z #!$%@? leci
FikuśnaPrzyjaciółka: @bezbekpol: Potwierdzam sapioseksualizm to w większości bullshit, kiedyś zacząłem poruszać na randce z nowo poznaną dziewczyną tematy natury filozoficznej to odpowiedziała mi coś w stylu: "Przestań, hihihi". Żeby nie było to miała magistra i pracowała jako specjalista w korpo. Oczywiście dużo więcej z tego nie było i się już tego typu gadki oduczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°), no chyba że dobrze znam dziewczyną i wiem
@AnonimoweMirkoWyznania: Czytaj to co lubisz. To nie tak, że masz czytać, to co się innym podoba i oczekiwać od tego poklasku. Z ogółem ludź jest tak, że gdy widzą w Tobie człowieka pewnego siebie, a dla kobiety okraszonego gromadą męskich cech i dobrze wyglądającego, to będą się zachwycały nawet tym, że czytasz etykietę od mopa.
@MadokaDobraWaifu: Nie wstydzę się tego co robię, tylko większość ma na to #!$%@? xD Jeżeli szukałbym partnerki, to nie ma problemu, ale przy lasce do #!$%@? kolby, podawanie takich informacji jest zbędne, bo ona chce tylko #!$%@?ć kolbę, a nie #!$%@? dyskutować, czy byt jest czy go nie ma.