Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@methanex: czacie że niektórzy kupują wódkę za 100zł hahaha co za idioci jak żubrówka mniej niż 30zł hahaha albo taki co do restauracji pujdzie zamiast w domu ugotować hahaha albo ten jeszcze można np jakieś drogie Alfa Romeo jak przecież i tak się zepsuje a pasat nie hahahahahhaahaha :-DDDD CI LUDZIE TO TE PIENIADZE WYDAJĄ JA PIERDZIU NIE MOGE NORMALNIE
  • Odpowiedz
@Pomeranian: Wspomniałaś o mojej matce, wiec postuluje wspomnieć o moim psie, w odpowiedzi do tego postu. A teraz wskaż mi ten "DEBILIZM". Bo chyba nie nazwiesz nim przedstawienia opinii nie zgodnej z twoim światopoglądem.
  • Odpowiedz
Jak ma bogate zaplecze w postaci bogatego (sponsora) kochanka lub szczodrego kochającego bogatgo męża, to o wiele więcej potrafią wydać..


@porBorewicz07: No tak, bo kobiety nie zarabiają nigdy własnych pieniędzy, tylko zawsze, ale to zawsze jest to kasa jakiegoś faceta XD
x
Niektórzy potrafią wydać na bluzę 900 zł, niektórzy na kosmetyki. Co w tym dziwnego? Ludzie są próżni i takie coś pozwala im się czuć lepiej w społeczeństwie które
  • Odpowiedz
@porBorewicz07: moja panna większość kosmetyków do makijażu kupuje w necie. Jak jej jakaś paleta czy kolor nie podpasuje to sprzedaje dalej :) często nawet nic nie traci, bo sprowadza je ze Stanów taniej niż ceny rynkowe. I nie są to drogie rzeczy.
  • Odpowiedz
@methanex: różowa kupiła na własne potrzeby czy na tym zarabia malując inne różowe? Jeśli jest makijażystką, to się opłaca, jeśli będzie malować tylko siebie to albo inwestuje w dobrą jakość, żeby później nie wyglądać staro albo was na to stać. Większość hobby to studnia bez dna jeśli chodzi o kasę
  • Odpowiedz
  • 0
@nietosamo namówiłem ja żeby zaczęło robić to zawodowo, w poniedziałek idzie już tam kogos malować do zakładu , a w środę jakiś pierwszy kurs zaczyna.
  • Odpowiedz
A teraz wskaż mi ten "DEBILIZM". Bo chyba nie nazwiesz nim przedstawienia opinii nie zgodnej z twoim światopoglądem.

@Desmosedici:

tylko że przedstawioną przez ciebie kartę graficzną, będziesz użytkował i najwyżej odsprzedasz. Tych "cieniów i farbek"
  • Odpowiedz