Wpis z mikrobloga

@methanex A to jeszcze jestem srednia cenowo firma. Ale w życiu tyle bym nie wydała bo to głupota. Wiele rzeczy do makijażu można kupić z tańszych (nie najtańszych) firm i sprawują się równie super albo często i lepiej. Tutaj liczy się lans niestety... nigdy nie zrozumiem kupowania rzeczy dla samej firmy a nie jakości...
  • Odpowiedz
@methanex:Ty sie chwalisz czy sie zalisz? xD ze tak zacytuje klasyk.

Wszystko jest kwestia wzgledna i priorytetow. Jak ktos otrzymuje miesiecznie 10k to te kosmetyki to zaden wydatek.I rozumiem szmieszki troche.

Natomiast przy zarobkach 2k to jest to zbyteczne dziadostwo xD (no chyba ze ktos serio mi udowodni ze ta linia jest jakas hiper mega)

A wydac 500 zl w 12 minut to nie problem... torebki sa troche drozsze, czesci do
  • Odpowiedz
tylko że przedstawioną przez ciebie kartę graficzną, będziesz użytkował i najwyżej odsprzedasz. Tych "cieniów i farbek" NIE


@Desmosedici: dobrze wiedziec. Tylko poinformuj o tym te tysiace osob na grupach kosmetycznych ktore to odsprzedaja xD albo napisz kolejny komentarz zeby wpasowac sie w ogolny hejt nie majac pojecia w zasadzie o czym piszesz, moze jakis plus wpadnie
  • Odpowiedz
@Pomeranian: Ehe? Nie wiedziałem ale pewnie mi powiesz. Kupowanie używanych szminek, pomadek, farb, błyszczyków czy co tam sobie nakładacie jest "normalne"? Proszę mi nie zarzucać żebroplusów, bo to trochę hipokryzją trąci.
  • Odpowiedz
@Desmosedici: a co ma być w tym nienormalnego? jak twoja kobieta idzie na makijaż to myślisz, że kosmetyczka korzysta z nieużywanych wcześniej przez nikogo produktów? XD

ja na luzie używam z mamą tych samych palet i szminek. do dupy sobie tego nie wciskamy tylko na oczyszczoną twarz. używanych kosmetyków przez kogoś obcego bym nie kupiła, bo bym się brzydziła, ale podobno nawet szminki da się jakoś zdezynfekować, więc jak ktoś nie
  • Odpowiedz
Ehe? Nie wiedziałem ale pewnie mi powiesz. Kupowanie używanych szminek, pomadek, farb, błyszczyków czy co tam sobie nakładacie jest "normalne"?


@Desmosedici:
1. Jakby nie bylo mozliwosci dezynfekcji (korzystanie z uslug kosmetyczki musi byc szczytem nienormalnosci w rakim razie)
2. Jakbym przyczepila sie tego ze napisales ze to nienormalne, a nie tego, ze napisales, ze kosmetykow nie da sie odsprzedac. Odwracac kota ogonem mozesz w dyskusji z mama. Jak napisales debilizm i
  • Odpowiedz