Wpis z mikrobloga

Di Marzio: zostały dosłownie szczegóły do zakończenia tego transferu

W komentarzarzu prawdopodobnie dom Ronaldo w Turynie.

CR7underwear uruchomiło włoską wersje strony, a w tle strony jest...Allianz Stadium (stadion Juve). Ponadto, na reklamie Ronaldo stoi w tle czarno białego muralu.

Prywatny samolot jest gotowy do odlotu. Tak naprawdę podróż może się odbyć w każdej chwili. Być może nawet teraz, choć Di Marzio wykluczył możliwość zamknięcia dealu w weekend. Ronaldo jest na wakacjach w Grecji i czeka na zielone światło od Mendesa by wylecieć do Turynu.

El Bernabeu podało, że Ronaldo odmówił bycia pożegnanym przez Real.

Dagospia natomiast podaje, że deal się przeciąga tylko i wyłącznie z jakichś kompletnie nie ważnych szczegółów (możliwe, że chodzi o przygotowanie kampanii z samym zawodnikiem itd.) bo sam transfer jest już dograny od dwóch dni.

Sky podało, że Ronaldo rozmawiał z Ancelottim na temat tego jaką ligą jest Serie A.

I w sumie tyle. Pozbierałem ciekawsze informacje, które nie były jeszcze wrzucane na tag, żeby jakoś podtrzymać moją aktywność w temacie tego transferu. Od wczoraj nie mam za bardzo jak śledzić tego dealu, nad czym ubolewam, i czas mam głównie późnymi wieczorami, więc trochę smutek, że mogę przegapić moment potwierdzenia transferu dekady (,)

#juventus #plotkitransferowe #realmadryt
realbs - Di Marzio: zostały dosłownie szczegóły do zakończenia tego transferu 

W k...

źródło: comment_BJKWWiylKeyr9cUcEqtRU4hQkoYPmC1D.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach