Wpis z mikrobloga

Siemka. W przyszłym tygodniu lecę do Anglii po tym jak dziewczyna mnie zdradziła i zostawiła. Mieliśmy lecieć razem, ale no cóż.. Byłby ktoś zainteresowany postami jak zaczyna się tam życie? Poszukiwanie pracy? Pierwsze problemy, różnice itd.. Może kogoś to zainteresuje, komuś pomoże, ew zachęci do wyjazdu lub odwrotnie. Założył bym jakiś tak aby każdy mógł obserwować lub dać czarną listę? Jak będzie jakaś większa liczba zainteresowanych to zawolam pierwszego dnia w Anglii :) #logikarozowychpaskow #pytanie #emigracja #anglia #pracbaza
  • 81
  • Odpowiedz
@Justaman: Z chęcią poczytam, choć osobiście raczej nie zdecydowałbym się na ten kierunek. PS. Możesz zrobić rozdajo z pocztówką- wtedy zainteresowanie będzie znaaacznie większe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Justaman: Ciesz sie ze bez dziewczyny emigrujesz bo byscie zerwali ze soba i bylyby dodatkowe klopoty XD(wiem z wlasnego doswiadczenia)
Wiesz w jakiej czesci Londynu bedziesz mieszkac?
Jesli nie szukasz pracy w zadnej specjalizacji tylko zeby sobie "dorobic" to znajdziesz prace w gora dzien jak ci sie bedzie chcialo...
  • Odpowiedz
@tomeczeg: mieliśmy razem zarobić na przyszłe plany, ale ona zdecydowała inaczej xd Na tą chwilę szukam pracy bez konkretnego zawodu. Chcę załapać coś na start :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Justaman: faktycznie wyczyn, przeważnie każdy ma kogoś z rodziny /znajomego w angli, kogo może o to spytać jeśli tylko by chciał, co innego gdybyś wypietdzielił do tybetu, czy na inny Madagaskar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sidroff

Ogarnij jak szybko znajdziesz bank do pierwszej wypłaty bo pozostałe raczej od ręki. Daj znać jak ci poszło.

Na dobry początek może założyć konto w Renault nawet jeszcze nim z Polski wyjedzie ;)

  • Odpowiedz
@Justaman kurła, miało być Revolut, nie Renault. Głupia autokorekta... ( _)
To nie do końca jest bank, tylko dość popularny startup fintech.
Konto faktycznie jest w Lloyd's i na dłuższą metę bym w Revolucie kasy nie kumulował ale na start będzie dobry bez #!$%@? się, a potem też się przyda bo to zajebiście wygodna usługa i ma najlepsze kursy wymiany walut oraz najtańsze przelewy międzynarodowe.
  • Odpowiedz