Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #podrywajzwykopem

Otóż tak się składa, że wbrew powszechnym opiniom na wypoku da radę znaleźć wartą poznania dziewczynę, jestem tego najlepszym przykładem. Prawie pół roku bije razem a raczej końca nie widać. Co najlepsze po zdjęciach wyglądała raczej przeciętnie, a na spotkanie przyszedł sztos 9/10.

Problem który tutaj często występuje to fakt, że się nad sobą użalacie, #!$%@? kocopoły że jakie to lasie są złe, że na hajs lecą , że wygląd, że #!$%@? muje na patyku. Pomyślcie co Wy sobą reprezetujecie? #!$%@?, dupa i kamieni kupa. Piszecie jakieś smuty, depresja wyczuwalna na odległość, zero pasji, zero spontana.

Byłem na kilku randkach część z nich faktycznie okazała się szeroko wyphotoshopowana( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to była dzida na pięcie, albo trening bajery, później szybkie pożegnanie ze sprostowaniem dlaczego więcej się już nie spotkamy.

Jedna rada dla Was : Jeżeli wchodzicie na te portale z ciśnieniem w majtaskach to mogę Was zapewnić, że w majtkach pozostaniecie chyba że Renata ( i to wasza) je ściągnie.

Moja bajera:

- Zwykłe "Hej , jak minął dzień?"
- I uwaga, to co niektórym wydaje się dziwne : Co lubisz robić, jaką kuchnie lubisz, umiesz gotowac? - tego typu pytania

> po odpowiedzach na te pytania możecie się troche z Alphować i się podroczyć " Ooo fajnie że umiesz gotować, szkoda tylko że Włoskiej kuchni nie lubisz, ale to nic, popracujemy nad tym", " Czyli podział u nas będzie jasny; Ty gotujesz, ja wyprowadzam psa i od czasu do czasu pozwole Ci umyć garki" - możecie mówić że niezłe gówno, ale zdziwicie się jak to umijętnie napiszecie :)


P.S. nie czekajcie ze spotkaniem, internet zabija relacje. Jak ktoś coś to piszcie w komentach lub priv :)
  • 18
@Pawlikowski-33: pomijając to zgrywanie mentorów (ale jak ktoś faktycznie #!$%@?ł tyle prób no to może wie o czym mówi) to przecież całe nasze życie składa się z miliona prób, po których w końcu coś się udaje. Szukanie dziewczyny na całe życie to często nie jest jeden dzień czy kilka randek ale kilkanaście lub kilkadziesiąt także nie do końca wiem o co ci chodzi.
Co lubisz robić?


@bulboglowy: Teraz pytanie serio: Co niby Tobie różowe odpowiadają na to pytanie?
Napisz kilka przykładowych (ale prawdziwych, a nie wymyślonych) odpowiedzi. Jestem ciekawy, bo jakoś nie wyobrażam sobie, żeby przeciętna różowa potrafiła coś ambitnego opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.
@ziuaxa: No niestety zazwyczaj jest to klasyk: interesuje sie muzyka, fotografia, lubie ogladac filmy i seriale( ͡° ͜ʖ ͡°). Czasami sa perelki ktore opowiadaja o jezdzie konnej, motocyklach itd. Czyli cos co jest juz naprawe interesujacego i mozna ciekawie porozmawiac.

Jezeli Panna odpisuje jednym slowem albo nir jest w stanie opisac i opowiedziec w jaki sposob spelnia sie w swoich zainteresowanoach to odrazu odpuszczam. Na cholere zadawac
@FeyNiX: polecam, probowalem ale mi to jakos nie specjalnoe wychodzilo, bylo kilka fajnych spotkan, ale zawsze bylem obsrany przed podejsciem i nie sprawiLo mi to przyjemnosci. Jest fajny typ na YT thatwasepic . Polecam przegladniecie jezeli Cie to interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bulboglowy: zawsze to jakieś doświadczenie poza tym jak już do jakiejś podbijać to lepiej trochę o niej wcześniej się dowiedzieć a tak na ulicy czy w klubie to nic nie wiadomo