Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Naxster: Nie wiem w jaki inny sposób można by to ująć. Rolę w uzdrowieniu pełniła matka, która zabrała go do szpitala, pielęgniarka, która postawiła wstępną diagnozę (tu rola była chyba największa), lekarze, którzy podjęli się leczenia, rodzina, która dawała wsparcie psychiczne.

@Naxster @drazekorsarz
Starałem się aby wpis był neutralny światopoglądowo, dlatego nie wspomniałem co ja uważam na ten temat. Wzmianka o Bogu pojawiła się, ponieważ wymieniła Go rodzina - to było
@Yaci: nie, ale nie lubię braku szacunku do lekarzy. Nie wyobrażam sobie by programista był zadowolony, że oddany system zostanie opisany jako "no wiele tutaj zawdzięczamy komputerowi. No ale nie powinniśmy zapominać o roli Krzyśka", Nie sądzę by architekt ucieszył się z tego, że miał rolę w powstaniu i nie zawaleniu się budynku, gdzie dziękować należy wiatrowi.
Bo i architekta i programistę i lekarza czekają konsekwencje jak coś NIE będzie działać.
Nie wiem w jaki inny sposób można by to ująć.


@Yaci:
Zarówno Zachary jak i jego mama przypisują ocalenie Bogu. Ich świadectwo i więcej zdjęć można znaleźć na ich Facebooku. Szanuję ich wiarę, ewentualnych komentujących również prosiłbym o jej uszanowanie.
Jednocześnie trzeba pamiętać o ogromnej pracy lekarzy (co zresztą matka również podkreśla w swoim poście) i zasługach nowoczesnej medycyny w uzdrowieniu chłopca. To fascynujące, że dzisiaj można bezpiecznie zdjąć naskórek z
@Naxster: Podobne głosy trafiły do rodziny, która odpisała

Do tych, którzy uważają, że niedoceniamy lekarzy i zespołu medycznego - co prawda nie wspomnieliśmy o tym w tym konkretnym poście, ale zapewniam, że jesteśmy im wdzięczni i zawsze będę mieli miejsce w naszych sercach. Wiedzą ile dla nas znaczą.


Zgadzam się z Tobą, że mogli więcej wspomnieć o wkładzie lekarzy.

I faktycznie, Twoja wersja tekstu jest lepsza, dzięki :) Jakbym mógł to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yaci: Ostatnio było w mediach trochę głośniej o SJS gdyż jego ofiarą padł znany skoczek Daniel Andre Tande. Jemu także udało się wyjść z tego bez szwanku.
@Yaci: Biorę od jakiegoś czasu Lamitrin i moja pani doktor powiedziała, że jak tylko po dłuższym zażywaniu leku poczuję swędzenie albo pojawi się wysypka, mam go natychmiast odstawić i udać się do lekarza. To straszne co czasem skutki uboczne leków mogą zrobić z człowiekiem. Nie wyobrażam sobie nie przestudiować ulotki lekarstwa od A do Z, żeby mieć pewność w jakich sytuacjach muszę być czujna. Z drugiej strony łatwo w ten sposób
@Yaci:

Szanuję ich wiarę, ewentualnych komentujących również prosiłbym o jej uszanowanie.

Nie mów mi jak mam żyć i co szanować ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sensie samą ich wiarę to może i nawet szanuję (znaczy tak naprawdę mam w dupie w co i dlaczego wierzą, nie wiem czy mieści się to w granicach szacunku), ale na pewno nie szanuję tego:

Zarówno Zachary jak i jego mama przypisują