Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Yaci: zawsze byłam przeciwna lekom i sama ich nie biorę... Chyba, że sytuacja byłaby na tyle poważna, że nie ma innego wyjścia. Ale historia straszna, aż ciarki przechodzą...

Ale generalnie uważam, że zamiast truć się lekami, trzeba zdrowo się odżywiać, ruszać się i przede wszystkim hartować - ja biorę np. zimne prysznice. A jak coś boli, to po prostu znieść ból. Byle z dala od leków...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1167
@Yaci: zawsze byłam przeciwna lekom i sama ich nie biorę... Chyba, że sytuacja byłaby na tyle poważna, że nie ma innego wyjścia. Ale historia straszna, aż ciarki przechodzą...


Ale generalnie uważam, że zamiast truć się lekami, trzeba zdrowo się odżywiać, ruszać się i przede wszystkim hartować - ja biorę np. zimne prysznice. A jak coś boli, to po prostu znieść ból. Byle z dala od leków...

@Mzl02: co ty #!$%@?
Zarówno Zachary jak i jego mama przypisują ocalenie Bogu. Ich świadectwo i więcej zdjęć można znaleźć na ich Facebooku. Szanuję ich wiarę, ewentualnych komentujących również prosiłbym o jej uszanowanie.


@Yaci: ehh, a zapowiadał sie na rzetelny wpis bez guślarstwa. Ta ich wiara wydaje się dość płytka, skoro pierwsza rzeczą było posłanie dziecka do szpitala, zamiast złożenie go na ołtarzu burz czekając na magiczne uzdrowienie.
Zarówno Zachary jak i jego mama przypisują ocalenie Bogu. Ich świadectwo i więcej zdjęć można znaleźć na ich Facebooku.

Jednocześnie trzeba zauważyć rolę lekarzy (co zresztą matka również podkreśla w swoim poście) i nowoczesnej medycyny w uzdrowieniu chłopca.


@Yaci: ROLĘ XD
"Tam lekarze zaproponowali wprowadzenie go w stan śpiączki farmakologicznej, podłączenie do respiratora oraz chirurgiczne usunięcie wierzchniej warstwy skóry i poczekanie aż wyrośnie nowa, niezaatakowana chorobą. Jednak człowiek obdarty ze skóry
zawsze byłam przeciwna lekom i sama ich nie biorę... Chyba, że sytuacja byłaby na tyle poważna, że nie ma innego wyjścia. Ale historia straszna, aż ciarki przechodzą...

Ale generalnie uważam, że zamiast truć się lekami, trzeba zdrowo się odżywiać, ruszać się i przede wszystkim hartować - ja biorę np. zimne prysznice. A jak coś boli, to po prostu znieść ból. Byle z dala od leków...


@Mzl02: Lamotrygina – Stosowana jest jako