Wpis z mikrobloga

@imagik: chlopie chcesz porownywac publiczną telewizje (800 000 000 ostatniej dotacji z budzetu Panstwa) z prywatnymi przedsiebiorstwami jakimi sa stacje telewizyjne konkurencyjne o krorych zapewne myslisz. Nie tedy droga. Naprawde nie rozumiesz czy udajesz tylko?
Ps. W ramach zartu powiem Ci ze w prywatnej stacji jaka jest telewizja rydzyka nie bylo zadnego polityka z opozycji :)
  • Odpowiedz
  • 1
@lugal chłopie chce porównywać narzędzia propagandy nie ważne czy to tvpis, TVN, trwam czy polsat.
ps. z jednej strony masz ogromne dotacje z budżetu z drugiej strony masz zagraniczny kapitał , obydwie strony walczą o swoje cele i szerzą swoja propagandę dlatego uważam że prawda musi być gdzieś po środku ale żeby ja znaleźć potrzebował bym porównać jak to wygląda w innych stacjach ?
  • Odpowiedz
@imagik: nie da sie porownywac co do zasady. Prywatny biznes ktory nie bierze kasy publicznej moze robic co chce jesli nie lamie prawa.
Wytlumacz mi dlaczego kazdy obywatel musi dokladac sie do tak bezczelnej propagandy ktora leci w tvpis? Czy placisz jakies skladi na tvn zeby wymagac od nich kogo maja zapraszac?
  • Odpowiedz
@lugal nie ma żadnej różnicy, ludzie nie rozróżniają stacji oglądają to gdzie coś ciekawego puszczają, TVN przyciąga gównianym i programami dla debili to i do faktów ich przyciągnie.
  • Odpowiedz
@lugal TVP ma to do siebie że raz dumą PiS raz po i na zmianę kto rządzi. Więc na to leje. Za to nie leje na to że lewackie media piora mózg ludziom. Niestety lewactwo to wciąż większą siłą i większy kapitał aniżeli te dotacje o których mowisz
  • Odpowiedz
@lugal republika, polo tv,

Weź włącz RMF FM jak n----------a tylko na PiS jak se jaja robią, weź włącz fakty i porównaj tam jakie jest s----------a i koloryzowanie faktów
  • Odpowiedz
Odkad pis rzadzi zdecydowanie wiekszy poziom zidiocenia jest w tvpis.


@lugal: tak ci GW z TVN wytłumaczyły, że wszystko co PiS jest be więc tak musi być.

wytlumacz mi (chyba ze nie pamietasz bo byles dziwciakiem wtedy) dlaczego za rzadow poprzednikow pomimo iz pis krytykowal owczesna telewizje bedac w opozycji jednak te roznice byly zdecydowanie mniejsze?


@lugal: bo PiS nawet do wrogiej im dawnej TVP chodził
  • Odpowiedz