Wpis z mikrobloga

@EvilMorty: no właśnie ( ͡ ͜ʖ ͡) i to moje drugie pytanie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czy mielibyśmy to przejechać w tempie "pełna #!$%@?" czy w tempie "wycieczkowym" (no dobra, trochę szybciej :D ) ?

Jak jechałem w poniedziałek, to średnia wyszła mi 19km/h - co uważam na tej trasie, za bardzo porządny wynik (piach, korzenie, dużo zakrętów i wertepów, nad
@Talarkowy: Kurcze, kurcze kurcze. Zaczął się lipiec i jak to w lato nie ma mnie przez większość weekendów :( Ostatnio właśnie kręciłem się w tamtych okolicach i świetne są te traski. A w tygodniu może też coś jeździsz? Ja kończę pracę o 15, a dzień dość długi...
@Talarkowy: Ok 17 z tego punktu startowego co jest na mapce? To w sumie spoko godzina, bo ja potrzebuję ok. pół godziny żeby dotrzeć w tamto miejsce od siebie z domu. Masz może GPX tej traski ze screena?
@Talarkowy: Jutro piątek, czyli pierwszy dzień weekendu i właśnie jadę do Gdańska na rower. Zobaczę w jakiej będę formie po 2 dniach jazdy. Ja dopiero wracam do życia po 5 latach leczenia kontuzji i pomału testuję coraz większe dystanse. Odezwałbym się może w niedzielę wieczorem i wtedy umówimy się na przyszły tydzień, bo w tym już nie dam rady. Dzięki za GPXa