Wpis z mikrobloga

Xiaomi M365 z moją wagą (~92 kg) rozpędza się do minimum 26 km/h (dalej już nie widziałem, bo telefon się ode mnie oddalił).

PS - nie jezdzijcie z jedną ręką na kierownicy, jak macie włączony najmocniejszy tryb odzyskiwania energii przy hamowaniu silnikiem.

PPS - miałem w telefonie firmową folię 3Mk na wyświetlaczu. Folia chyba naprawdę dobra, bo nic się jej nie stało i poszedł tylko wyświetlacz ;)

#xiaomi #m365 #hulajnoga
Pobierz Majsterkowo - Xiaomi M365 z moją wagą (~92 kg) rozpędza się do minimum 26 km/h (dalej...
źródło: comment_UNJ8dq8GKUckua798mOgBrNR55eunxKl.jpg
  • 71
@Andczej: Potwierdzam - mój różowy pasek trochę poojojojował i od razu było mi lepiej.

@budus2: To była jakaś hybryda folii i szkła. Ale wyświetlacz nie miał szans tego przetrwać, bo nie zaryłem samym wyświetlaczem, tylko uszkodzenie poszło od dołu (telefon miałem ściśnięty w dłoni i samą dolną krawędzią zaryłem w polbruk).
Pobierz Majsterkowo - @Andczej: Potwierdzam - mój różowy pasek trochę poojojojował i od razu ...
źródło: comment_F1yZCT5lXsGR9ei4tnnu4BUdkXET3mI1.jpg
@Majsterkowo: brak wyskakiwał wcześniej? Bo mi jak zaczął w LO (kontuzja przy siatkówce), tak mu się zdarza od czasu do czasu do teraz ( ͡º ͜ʖ͡º) oby u Ciebie bylo inaczej.
Jak jazda po kostce? Bolą łapy?