Wpis z mikrobloga

Xiaomi M365 z moją wagą (~92 kg) rozpędza się do minimum 26 km/h (dalej już nie widziałem, bo telefon się ode mnie oddalił).

PS - nie jezdzijcie z jedną ręką na kierownicy, jak macie włączony najmocniejszy tryb odzyskiwania energii przy hamowaniu silnikiem.

PPS - miałem w telefonie firmową folię 3Mk na wyświetlaczu. Folia chyba naprawdę dobra, bo nic się jej nie stało i poszedł tylko wyświetlacz ;)

#xiaomi #m365 #hulajnoga
Majsterkowo - Xiaomi M365 z moją wagą (~92 kg) rozpędza się do minimum 26 km/h (dalej...

źródło: comment_UNJ8dq8GKUckua798mOgBrNR55eunxKl.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Or3z: Wyrwalem na oleole za 1799 zł z wysyłką na drugi dzień (często trzeba czekać koło miesiąca). W zestawie miałem dwie zapasowe opony z dętkami.
  • Odpowiedz
@budus2: folia 3MK to inna nazwa na szkło hybrydowe. Jest to jak nazwa mówi hybryda szkła i folii - jest nieco mniej wytrzymałe niż standardowe szkło hartowane ale za to bardziej elastyczne (jak folia). Hybrydy poleca się zakładać na telefony z zaokrąglonymi brzegami ekranu by lepiej przylegały do krawędzi (i żeby nie wyglądało to jak gówno przy okazji).

To po pierwsze, po drugie szkło nie ma chronić przed upadkiem (od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@minusuj: Soft zmieniłem jeszcze wczoraj. Przy większej prędkości jedzie się kapitalnie, ale przy wolniejszej jeździe nie umiem utrzymać stałej prędkości, bo ledwo musnę manetkę i hulajka rwie do przodu ;) A mój różowy pasek jeszcze się boi na swojej jechać szybciej, więc ciężko mi utrzymać jej wolniejsze tempo.
  • Odpowiedz