Wpis z mikrobloga

Xiaomi M365 z moją wagą (~92 kg) rozpędza się do minimum 26 km/h (dalej już nie widziałem, bo telefon się ode mnie oddalił).

PS - nie jezdzijcie z jedną ręką na kierownicy, jak macie włączony najmocniejszy tryb odzyskiwania energii przy hamowaniu silnikiem.

PPS - miałem w telefonie firmową folię 3Mk na wyświetlaczu. Folia chyba naprawdę dobra, bo nic się jej nie stało i poszedł tylko wyświetlacz ;)

#xiaomi #m365 #hulajnoga
Majsterkowo - Xiaomi M365 z moją wagą (~92 kg) rozpędza się do minimum 26 km/h (dalej...

źródło: comment_UNJ8dq8GKUckua798mOgBrNR55eunxKl.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Wykop_Ekspert daje. Upadł mi telefon prosto na wyświetlacz. W pierwszej chwili Helena mam zawał ale zobaczyłem że to tylko szkło pękło a wyświetlacz cały. Nowe szkło 10zł
  • Odpowiedz
@Majsterkowo: gdzies już widziałam te kolano, czyżby taki sam post był na grupie na fb? ;D w ogóle jazda jedną ręką jest ryzykowna i polecam uchwyt-imadełko na telefon. Trzymaj się Mirku, oby się szybko zagoiło
  • Odpowiedz
@xqwzyts: Kiedyś rozwaliłam szkło o kafelki, wyswietlaczowi nic się nie stało, ale nosiłam to rozbite szkło jeszcze przez kilka tygodni. W pracy każdy kto zobaczył mój telefon, zaraz wspolczul kosztów naprawy. Nawet pomimo tego, że im mówiłam, że to tylko szkiełko. Chyba nie wszyscy jeszcze wiedzą że to naprawdę chroni.
  • Odpowiedz
@Wykop_Ekspert: Nieprawda, kiedyś wysiadałem z auta, telefon wypadł mi z rąk i wylądował na rogu (dosłownie rogu) płyty chodnikowej. Chcąc go zaamortyzować nogą jeszcze go nadepnąłem. Wyświetlacz był cały, nieporysowany a szkło rozbiło się w drobny mak. Gdyby nie szkło to na 10000% uszkodziłbym ekran i jestem pewien, że folia nic by nie zmieniła.
  • Odpowiedz
@szpongiel z tym, że mielić już jakiś czas temu weszło do słowników więc jest poprawne. Wymowa tych słów faktycznie była upierdliwa. Ale jeźdź? Przecież tu nie ma nic trudnego w wymowie. Do tego słów zbliżonych odmianą jest w naszym języku od groma więc analogicznie i intuicyjnie tak się to odmienia.
Dla mnie jeździj brzmi jak oglądnij czy zgłośnij. No po prostu no nie.
A co do ukamienować. Spoko dzięki. Będę tak
  • Odpowiedz
@chrominancja nie twierdzę, że trudne ale nikt tak nie mówi. Niemal 4 dekady na tym świecie, książek też nie mało przeczytane, a dopiero od Ciebie się dowiedziałem, że ten czasownik ma taką odmianę.
Człowiek się uczy całe życie...
  • Odpowiedz
@Majsterkowo: Tożto ma zablokowane 25 km/h więc nie bardzo rozumiem "minimalnie", przerobionej też nie masz, bo wspominasz o KERS. A co do jeżdżenia z jedną ręką, można ale jak droga jest dobra i nie trzeba skręcać. Osobiście zdarza mi się w czasie jezdy sprawdzić godzinę, ale nigdy trzymać cały czas telefon, zbyt wiele idiotów na chodniku/ścieżce.
  • Odpowiedz