Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 409
Co te #rozowepaski to ja nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pracuję w jednej z lepszych firm w okolicy i jest tutaj naprawdę dobrze.
Nawet w tych czasach gdy nie ma pracowników, to u nas zawsze pełna obsada i ktoś szuka pracy, zostawia cv
Już trzecia z rzędu dziewczyna zaraz po otrzymaniu umowy o pracę zachodzi w #ciaza i od razu cyk na L4 #logikarozowychpaskow
Stary jest naprawdę wyrozumiały, ale dziś już go krew zalała i zatrudnił dwóch facetów komentując:

Niech ktoś mi tu jeszcze raz zatrudni kobietę


( ͡ ͜ʖ ͡)

#pracbaza #praca #heheszki
Pobierz
źródło: comment_4HiDFFAuiIZjITNQp1xfyqW8w83qpI3W.jpg
  • 43
jakiś nieogarniety, że nie wie że jest coś takiego jak umowa na okres próbny i określony...


@taktoto: No tak, tylko słabo by było, gdybyśmy uznawali, że "ogarnięci" szefowie nie dają kobietom normalnych umów o pracę. To byłoby krzywdzące dla większości kobiet, bo ta większość jednak przychodzi pracować, a nie tylko zaczepić się gdzieś, żeby zaciążyć i pójść w pierwszym miesiącu na L4. A umowa na okres próbny nie chroni przed takimi
@Shanny umowa na okres próbny czy czas określony, to przecież też umowa o pracę. Pozwala odsiać kombinatorki. Zresztą nie wiem jaki sens jest teraz kombinować z czymś takim, jak macierzyński przysługuje każdej kobiecie w tej lub innej formie.
Wtedy nie niż na już powiedzieć, że ledwo przyszła i zaszła w ciążę i cyk na L4.
@ameliniowyguzik rozwala mnie to, że baby tak robią jakby ciąża była śmiertelną choroba zakaźna. Normalnie prawie każda ciąża jest zagrożona. Znam jedną taką co to dwójkę dzieci sobie zrobiła w taki sposób. Zajmuje tylko komuś miejsce bo przez nią jest stanowisko na zastępstwo i brak stabilności dla tej osoby. Do tego jest tępa i nic nie umie chociaz ma 30 lat. Gardzę takimi cwaniarami.